Информация

Наші координати

Україна 322520
Дніпропетровська обл.,
м. Кам'янське
вул. Медична, 2
тел.(05692)3-32-65
тел/факс (05692)3-83-88
e-mail: ptu15D@yandex.ua


 


 

Пошта

Зараз на сайті

Зараз на сайті 2 користувача і 5 гостей.

Користувачі на сайті

  • celinawb60
  • LotusEX

Виховна робота

Його організувала та провела соціальний педагог Клюєва Л.Ф., допомагали їй заступник директора з НВР Хурда М.С., фельдшер Булай Л.О., завідуюча бібліотекою Квашина Н.В., а також наше учнівське самоврядування та благодійна організація «Новий час».

Розпочався наш тиждень з «Райдуги настрою», метою якої була діагностика соціально-психологічного клімату в нашому колективі. Це було дуже цікаво! Кожен зміг не тільки прикрасити нашу райдугу, а й дізнатися щось нове про себе.

Поради психолога, які допоможуть батькам зрозуміти проблеми підліткового віку та налагодити відносини з "проблемними" дітьми-підлітками

Гурткова робота - процес безперервний. Він не має фіксованих термінів завершення і послідовно переходить із однієї стадії у другу від створення умов, сприятливих для творчої діяльності, до забезпечення їх співробітництва у творчому процесі та самостійної творчості, яка і формує потребу особистості в подальшому творчому сприйнятті світу.
Мета  гурткової  роботи  навчального  закладу:
 
Весняне свято - 8 березня в ДЦППРК!
          Жінка! Й поряд розквітають квіти.
       Жінка! І сміються діти, і веселка гра.
 
16 травня 2017 року в тренінговому кабінеті Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів,  відбулося позачергове виїзне засідання Молодіжної ради міста  у форматі тренінгу на тему: «Я - лідер»

   ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ !
  ЗНАЙОМТЕСЬ - БІБЛІОТЕКА КАМ'ЯНСЬКОГО ЦЕНТРУ ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ

У Вас безліч питань, пов’язаних із пошуком необхідної інформації? Звернувшись до послуг бібліотеки центру, Ви будете почувати себе впевнено у штормовому морі книг, газет і журналів.

Органи самоврядування