Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;

 тел.55-49-02

 

QR код навчального закладу

   

  Ми  у Facebook  

 

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Наші досягнення

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

2020 рік

З метою популяризації ігрових видів спорту та залучення молоді до занять спортивними іграми в Кам’янському ЦППРК було проведено «Веселі старти» за програмою Всеукраїнського Олімпійського тижня.

Перемога у обласному конкурсі  комп’ютерної графіки та анімації в номінації «Арт-дизайн»

В січні 2021 року здобувачка освіти ДПТНЗ «Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» взяла участь в обласному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації, який проводився Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді серед здобувачів ЗП(ПТ)О. 
В номінації «Арт-дизайн» учениця І курсу з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Педан Валерія посіла І місце (наставник Петрова Н.А.).
Пишаємося талановитою молоддю.

В конкурсі змагались 18 учасників з всієї області. Впевнену перемогу отримали учні Кам’янського центру, які зайняли почесні 1 та 3 місце. Витаємо учнів та педагогів з перемогою. Бажаємо завжди впевнено йти до досягнення своєї мети. Творчих взлетів! Молодці!!

 

 

10 та 11 листопада 2019 року в м. Київ на території  НСК «Олімпійський» відбувся XXII Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу.

Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів відрядив, для участі в Чемпіонаті  України, команду здобувачів професійно (професійно-технічної) освіти  під супроводом педагогів. Команда прийняла участь у чотирьох номінаціях. Здобувачі освіти гідно, представили на чемпіонаті свій навчальний заклад, показали професіоналізм і творчість.
Здобувач професійно (професійно-технічної) освіти  групи ПРМ-3/13 Ільченко Вікторія отримала золото в номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння» (майстер в/н Грінь А.В.), Кривенко Валерія, Посохова Ангеліна, Самокиш Ірина отримали Дипломи учасників Чемпіонату (майстри Грінь А.В., Суденкова Т.В.).
Вітаємо всіх з перемогою!   
 

Фінішував обласний методичний фестиваль...

СХОДИНКИ УСПІХУ