Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Новини

 Вже стало доброю традицією на початку грудня в КЦППРК проводити конкурс професійної майстерності «Майстер - шеф». Цей конкурс присвячений пам'яті колишнього  директора Центру Боровській Наталії Павлівні, з нагоди річниці від дня її народження.

 21 листопада Україна відзначає одне з знакових свят –  День Гідності та Свободи. 

 Україна в 1932 – 1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав життя мільйонів наших земляків. Ми пам’ятаємо про ті трагічні події і вшановуємо пам’ять жертв. 

 «Українська мова – дотик до душі» – такими словами розпочався тиждень української мови в Кам’янському ЦППРК, приурочений до Дня української писемності та мови. 

 13.11.2019 року здобувач професійно (професійно-технічної) освіти «Кам’янського ЦППРК» Самокиш Ірина разом з майстром в/н Литвиновою І.М. відвідали Криворізький НВЦ, в якому відбулись майстер-класи по темі «Правила етикету – правила успіху».

 10 та 11 листопада 2019 року в м. Київ на території  НСК «Олімпійський» відбувся XXII Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу.

 В останні дні жовтня ми відзначаємо знаменні для України та Кам’янського дати : 28 жовтня – 75-ту річницю визволення України від нацистських загарбників, а 25 жовтня – 76-ту річницю визволення нашого міста.

 В жовтні місяці 2019 року Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів взяв участь у масштабному профорієнтаційному заході «День кар’єри», який провів Кам’янський міський центр зайнятості спільно з навчальними закладами, ринкоутворюючими підприємствами міста та Департаментом з гуманітарних питань міської ради. Близько 300 учнів 8-11 класів шкіл Кам’янського дізналися, як правильно обрати майбутню професію.

 Напередодні Дня Захисника України та Дня українського козацтва в Кам’янському ЦППРК відбулося спортивне свято «Нащадки козацької слави», під час якого наші учні довели, що наша молодь – гідні нащадки козаків.

В Кам’янському ЦППРК з нагоди Дня Захисника України та Дня українського козацтва було проведено низку заходів з патріотичного виховання, це: зустрічі з військовослужбовцями, урок мужності, змагання та ін.