Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 6 гостей.

Новини

Вже стало доброю традицією в Кам’янському ЦППРК 14 лютого – в День Святого Валентина, проводити акцію «Подаруй своє кохання». 

 Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін)… Співак, письменник, телеведучий, актор, продюсер… Крім того – син, чоловік, батько і прекрасний друг, людина про позитив та почуття гумору якої складають легенди та яка має тисячі, сотні тисяч прихильників по всій Україні та світу…

 Ми пишаємося тим, що ми українці, а наша Вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного з нас.

 18 грудня «Кам'янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» гостинно відчинив свої двері для проведення масштабного спільного заходу: семінару для заступників директорів з НВР, квест – гри для учнів ПТНЗ Дніпропетровської області, і майстер – класів від учнів груп кулінарного профілю КЦППРК. Захід був ініційований Департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

 З  27 по 29 листопада 2018 року у м. Київ проходив Всеукраїнський конкурс професійної майстерності  World skills Ukraine 2018. 

    19 листопада 2018 р. в навчально - практичному центрі перукарів була проведена державна кваліфікаційна атестація  серед учнів групи перукарів  ПРМ-3/7, які навчались в ПТНЗ на протязі 3-х років. 

В Кам'янському ЦППРК закінчився тиждень кулінарного мистецтва. Можливо він був і нелегкий для учасників, але цікавий – однозначно.

 5.12.18 відбувся майстер-клас з приготування чізкейк Груша-Дорблю гарячого приготування на пісочній основі з прошарком з груші желірованій та кардамону, який збагачує пікантним смаком.

 4.12.18. відбувся майстер-клас "Новітні технології кулінарного мистецтва", майстер-клас по виготовленню чизкейк - снікерс  від майстра виробничого навчання Крупій Л.М.   

   Щорічно в перших числах грудня в КЦППРК з нагоди річниці від дня народження Боровської Наталії Павлівні проводиться Тиждень кулінарного мистецтва, присвячений жінці, яка була взірцем душевності, доброти і безмежної любові до дітей. Весь педагогічний і учнівський колектив в ці дні вшановує  пам'ять талановитого керівника, яка очолювала училище майже 25 років і як справжній професіонал і мудрий педагог вона всі свої знання, вміння, частину душі передавала іншім.