Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;   

                  

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Новини

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

 19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

 І знову, традиційно, на початку нового навчального року здобувачі освіти всіх курсів та педагогічні працівники Кам’янського ЦППРК прийняли участь в Дні здоров’я,  який був присвячений Дню фізичної культури і спорту,  Всесвітньому Дню туризму та відкриттю Спартакіади центру.  

 Ті виклики, які поставив перед людством COVID-19, спонукали всіх нас  задуматись над тим, наскільки важливо піклуватись про власне здоров’я. Кажуть: «Рух – це життя». Гарантією покращення фізичного стану та імунітету – є здоровий спосіб життя, одна з складових якого – заняття фізичними вправами. 

COVID-19 вніс свої корективи у всі сфери нашого життя. Це стосується і освітньо-виховного процесу. За останні півроку вже стало звичним використовувати в виховній роботі з здобувачами освіти он-лайн форми, але все ж навіть дуже вдалі не можуть замінити живого спілкування. 

 От і розпочався новий 2020 – 2021 навчальний рік. І розпочали ми його дещо незвично!

 Сьогодні, День пам'яті Героїв, які загинули за волю України....

 Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та 29-ї річниці проголошення Незалежності нашої держави!

з техніки безпеки під час літніх канікул. 

 30 червня колектив Кам’янського ЦППРК провів своїх здобувачів освіти та майстрів виробничого навчання на літню виробничу практику, яка буде проходити  в пансіонаті «Сокіл» в місті Генічеськ на мальовничому узбережжі Азовського моря

 14 травня минає 5 років з того дня, коли безжальна смерть зупинила життя людини Великої душі і Доброго серця Боровської Наталії Павлівни