Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Новини

В Кам'янському ЦППРК закінчився тиждень кулінарного мистецтва. Можливо він був і нелегкий для учасників, але цікавий – однозначно.

 5.12.18 відбувся майстер-клас з приготування чізкейк Груша-Дорблю гарячого приготування на пісочній основі з прошарком з груші желірованій та кардомону, який збагачує пекантним смаком.

 4.12.18.выдбувся майстер-клас "Новітні технології кулінарного мистецтва", майстер-клас по виготовленню чизкейк - снікерс  від майстра виробничого навчання Крупій Л.М.   

   Щорічно в перших числах грудня в КЦППРК з нагоди річниці від дня народження Боровської Наталії Павлівні проводиться Тиждень кулінарного мистецтва, присвячений жінці, яка була взірцем душевності, доброти і безмежної любові до дітей. Весь педагогічний і учнівський колектив в ці дні вшановує  пам'ять талановитого керівника, яка очолювала училище майже 25 років і як справжній професіонал і мудрий педагог вона всі свої знання, вміння, частину душі передавала іншім.

 Недостача достовірної інформації породжує страх та спричиняє стигму. Це, в свою чергу, сприяє розвитку епідемії ВІЛ-інфекції. Існує багато страхів щодо ВІЛ, але достовірна інформація дозволяє боятися менше.

Багатовікова історія українського народу – це літопис життя народу-великомученика, на долю якого випало досить лиха… 

 21 листопада ми, українці, відзначаємо одне з знакових свят в історії нашої Батьківщини –  День Гідності та Свободи.

 У листопаді 1997 року був виданий указ Президента України «Про День української писемності та мови».

 9 листопада 2018 р. в навчальних майстернях Кам’янського ЦППРК була проведена державна кваліфікаційна атестація  серед учнів групи перукарів  ПРМ-3/9.

 25 жовтня 2018 року Кам’янський міський центр зайнятості в тісній співпраці з Департаментом по гуманітарним питанням Кам’янської міської ради, підприємствами та навчальними закладами міста провів  «День кар’єри» - масштабний профорієнтаційний захід для учнів шкіл, метою якого було допомогти випускникам відповісти на питання: «Ким бути?», «Яку професію обрити?», «В який навчальний заклад піти навчатися?».