Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;

 тел.55-49-02

 

QR код навчального закладу

   

  Ми  у Facebook  

 

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 1 користувач і 0 гостей.

Користувачі на сайті

  • Elena

Новини

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.
27 листопада в Україні вшановували 88-мі роковини Голодомору. І хоча запроваджені карантинні заходи внесли обмеження у проведення масових меморіальних заходів, але ця обставина не змогла перешкодити гідному вшануванню пам’яті жертв Голодомору.

Протягом 22-26 листопада 2021 року ДПТНЗ «Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» долучився до Всеукраїнського тижня професійної освіти.

25 листопада в Україні стартує Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". 

 23 листопада 2021 року, в межах Тижня професійно-технічної освіти Дніпропетровщини, в ДПТНЗ "Кам'янському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів" для майстрів виробничого навчання, було проведено тренінг професійних компетенцій.

 З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах 2021 року 19 листопада 2021 року проводився Національний урок з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок ДТП «Безпечна дорога додому».

Вітаємо з перемогою!!!

9 листопада українці у всьому світі відзначали надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.

 11 листопада раптово та передчасно зупинилося енергійне та гаряче серце досвідченого викладача, майстра спорту,  турботливого батька, дідуся та чоловіка –  Володимира Миколайовича Чумаченка.

09.11.2021 року в рамках співпраці НМЦПТО у Дніпропетровській області та юридичною клінікою Університету митної справи та фінансів, відбувся вебінар на тему: "Вплив серіалу: "Гра в Кальмара" на підлітків". 

28 жовтня та 04 листопада 2021 року проходила онлайн-толока молодіжних ініціатив серед рад учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини.