Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;   

 

QR код навчального закладу

   

  Ми  у Facebook  

 

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Новини

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

 25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури

В Кам’янському вже стало традицією проводити серед здобувачів освіти професійних (професійно-технічних) та вищих навчальних закладів міста фестиваль-конкурс української пісні «Вінок України». Цей захід  започатковано Департаментом з гуманітарних питань Кам’янської міської ради за підтримки міського голови А.Білоусова.

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. До святкування долучився й наш Кам’янський центр підготовки й перепідготовки робітничих кадрів

 Напередодні Дня святого Валентина, або як його ще називають Дня всіх закоханих, молодіжне самоврядування, виховний відділ та всі педагоги ДПТНЗ «Кам’янський ЦППРК», дотримуючись карантинних вимог, прийняли участь в організації та проведенні святкових заходів. 

 Протягом багатьох років бібліотека Кам’янського ЦППРК співпрацює з колегами з ЦМБ ім. Т.Г.Шевченка. Тож, в рамках цієї співпраці, нещодавно здобувачі освіти нашого навчального закладу разом з бібліотекарями центру прийняли участь в засіданні клубу «Прометей», який діє на базі юнацького відділу (керівник Бохан Н.В.).

 Дорогі наші, з днем ​​святого Валентина!

 Метою  тижня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій серед молоді.

 Третій рік «Камянський ЦППРК» співпрацює з Освітнім центром баварської економіки (bbw)gGmbH в рамках проекту «Ідентифікація, мотивація, часткова підготовка і професійна інтеграція внутрішньопереміщених осіб у Східній Україні», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. В Центрі здійснюється навчання осіб, що відносяться до категорії соціально незахищених, з надання їм часткової кваліфікації за напрямками «Помічник кухаря» та «Офіс - менеджер». 

 Бій під Крутами – одна з тих сторінок історії, що привертають увагу суспільства. Ми вчитуємось в цю сторінку. Читаємо і не розуміємо: чому так сталося?

 28 січня 2021 року в рамках Всеукраїнського експериментального майданчика за темою «Формування підприємницької компетентності майбутніх кваліфікованих робітників сфери послуг у процесі професійної підготовки» відбувся онлайн - тренінг для здобувачів освіти з розвитку підприємницької компетентності на базі Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів за участі навчально - методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та Дніпропетровського центру професійно - технічної освіти державної служби зайнятості.