Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;

 тел.55-49-02

 

QR код навчального закладу

   

  Ми  у Facebook  

 

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Новини

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.
В рамках Національного Місяця з з 11.10.2021р. по 18.11.2021р.   проводився Всеукраїнський  заочний конкурс з кібербезпеки «Кіберніндзя»  
9 грудня 2021 року пройшов І етап "WorldSkils Ukraine" для здобувачів освіти професійно- технічних закладів.
Учениця Кам'янського  ЦППРК Прохорова Єліна зайняла І місце в компетенції "Перукарське мистецтво"

 Перегляд відео за посиланням: 

01.12.2021 року, у Всесвітній День боротьби зі СНІДом та День солідарності з ВІЛ-інфікованими людьми, в межах «Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", в ДПТНЗ «Кам’янському ЦППРК» в умовах дистанційного навчання, пройшли заходи просвітницько-профілактичного напрямку. Основна мета цього дня - звернути увагу суспільства до проблем ВІЛ/СНІДу, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-інфекції.

Сьогодні виповнилося б 85 років Боровській Наталії Павлівні –

27 листопада в Україні вшановували 88-мі роковини Голодомору. І хоча запроваджені карантинні заходи внесли обмеження у проведення масових меморіальних заходів, але ця обставина не змогла перешкодити гідному вшануванню пам’яті жертв Голодомору.

Протягом 22-26 листопада 2021 року ДПТНЗ «Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» долучився до Всеукраїнського тижня професійної освіти.

25 листопада в Україні стартує Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". 

 23 листопада 2021 року, в межах Тижня професійно-технічної освіти Дніпропетровщини, в ДПТНЗ "Кам'янському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів" для майстрів виробничого навчання, було проведено тренінг професійних компетенцій.

 З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах 2021 року 19 листопада 2021 року проводився Національний урок з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок ДТП «Безпечна дорога додому».