Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Новини

 В останні дні жовтня ми відзначаємо знаменні для України та Кам’янського дати : 28 жовтня – 75-ту річницю визволення України від нацистських загарбників, а 25 жовтня – 76-ту річницю визволення нашого міста.

 В жовтні місяці 2019 року Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів взяв участь у масштабному профорієнтаційному заході «День кар’єри», який провів Кам’янський міський центр зайнятості спільно з навчальними закладами, ринкоутворюючими підприємствами міста та Департаментом з гуманітарних питань міської ради. Близько 300 учнів 8-11 класів шкіл Кам’янського дізналися, як правильно обрати майбутню професію.

 Напередодні Дня Захисника України та Дня українського козацтва в Кам’янському ЦППРК відбулося спортивне свято «Нащадки козацької слави», під час якого наші учні довели, що наша молодь – гідні нащадки козаків.

В Кам’янському ЦППРК з нагоди Дня Захисника України та Дня українського козацтва було проведено низку заходів з патріотичного виховання, це: зустрічі з військовослужбовцями, урок мужності, змагання та ін.

 Ми живемо в Україні – країні, яка відкриває перед молоддю необмежені можливості для набуття будь-якої професії.

 21 вересня Кам’янський ЦППРК традиційно прийняв участь в щорічному обласному етнофестивалі «Петриківський дивоцвіт - 2019» де представляв наше місто. 

 17 вересня 2019 року здобувачі освіти Кам’янського ЦППРК разом з викладачами прийняли участь в заході Музею історії міста «Уроки історії для молоді: Взаємодія УПА і польських партизанів».

 В п'ятницю, 13 вересня 2019 року на Новій сцені театру ім. Лесі Українки за підтримки Кам'янського міського голови А. Білоусова відбувся благодійний захід в рамках акції «Beauty Day», яка мала на меті збір коштів на придбання апарату для проведення процедури безболісної біопсії.

 14 вересня 2019 року в Кам’янському святкували День міста.

 Не лише Україна, а й весь світ, цими вихідними слідкували за новинами про обмін полоненими – повідомлення з цього приводу з’являлися в усіх ключових світових ЗМІ.