Наші корпуси

Наши координаты

 Україна 322520
 Дніпропетровська обл.,
  м. Кам'янське,
  вул. Медицична, 2
тел.(05692)3-32-65
тел/факс (05692)3-83-88
e-mail: ptu15D@yandex.ua

            dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Пошта

Зараз на сайті

Сейчас на сайте 3 пользователя и 9 гостей.

Пользователи на сайте

  • editor
  • sonyaxx16
  • Enriquemup

Виховна робота

 СНІД заслужено називають «чумою ХХ століття». 1 грудня 1988 року на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров’я було ухвалене рішення про необхідність ширшого інформування щодо небезпеки захворювання СНІДом.

Його організувала та провела соціальний педагог Клюєва Л.Ф., допомагали їй заступник директора з НВР Хурда М.С., фельдшер Булай Л.О., завідуюча бібліотекою Квашина Н.В., а також наше учнівське самоврядування та благодійна організація «Новий час».

Розпочався наш тиждень з «Райдуги настрою», метою якої була діагностика соціально-психологічного клімату в нашому колективі. Це було дуже цікаво! Кожен зміг не тільки прикрасити нашу райдугу, а й дізнатися щось нове про себе.

Поради психолога, які допоможуть батькам зрозуміти проблеми підліткового віку та налагодити відносини з "проблемними" дітьми-підлітками

Гурткова робота - процес безперервний. Він не має фіксованих термінів завершення і послідовно переходить із однієї стадії у другу від створення умов, сприятливих для творчої діяльності, до забезпечення їх співробітництва у творчому процесі та самостійної творчості, яка і формує потребу особистості в подальшому творчому сприйнятті світу.
Мета  гурткової  роботи  навчального  закладу:
 
Весняне свято - 8 березня в ДЦППРК!
          Жінка! Й поряд розквітають квіти.
       Жінка! І сміються діти, і веселка гра.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Волонтерський рух     "Серцем покликані до милосердя"

   ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ !
  ЗНАЙОМТЕСЬ - БІБЛІОТЕКА КАМ'ЯНСЬКОГО ЦЕНТРУ ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ

У Вас безліч питань, пов’язаних із пошуком необхідної інформації? Звернувшись до послуг бібліотеки центру, Ви будете почувати себе впевнено у штормовому морі книг, газет і журналів.

Органи самоврядування