Наші корпуси

Наши координаты

 Україна 322520
 Дніпропетровська обл.,
  м. Кам'янське,
  вул. Медицична, 2
тел.(05692)3-32-65
тел/факс (05692)3-83-88
e-mail: ptu15D@yandex.ua

            dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Пошта

Зараз на сайті

Сейчас на сайте 4 пользователя и 4 гостя.

Пользователи на сайте

  • editor
  • krystalkf2
  • ArthurDef
  • Enriquemup

Методична робота в професійно-технічному навчальному закладі «Дніпродзержинському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» здійснюється згідно з Положенням про методичну роботу в професійно-технічному навчальному закладі Наказу Міністерства освіти і науки України від 12 грудня 2000 р. № 582.

У центрі здійснюється колективна та індивідуальна методична робота. Колективні форми методичної роботи: педагогічні ради, методичні комісії, інструктивно-методичні наради, теоретичні і практичні семінари.

Індивідуальними формами методичної роботи є: наставництво, консультації, самоосвіта, стажування. Індивідуальна методична робота педагогічних працівників здійснюється шляхом: взаємовідвідування уроків (результати записуються в індивідуальних папках і обговорюються на засіданнях методичних комісій, узагальнюються в наказах); робота над методичними розробками, з якими педагогічні працівники знайомлять колектив на семінарах та оглядах-конкурсах; проведення відкритих уроків, участь в роботі школи передового досвіду, відвідування інноваційних виставок та арт майстер-класів.

Педагогічна рада училища здійснює свою керівну та аналітичну діяльність, визначає основні напрямки і завдання, конкретні форми роботи педагогічного колективу згідно плану роботи навчального закладу.
Засідання педагогічних рад проводяться згідно плану роботи Центра. Проведення педагогічних рад відбувається 1 раз в два місяці.

В навчальному закладі цілеспрямовано працюють шість методичних комісій: 
1. Методична комісія кулінарної підготовки.
Методична проблема: „Розвиток креативності та творчості у учнів з метою підвищення якості навчання ”.

2. Методична комісія торгівельної підготовки.
Методична проблема: „Впровадження в процес навчання інноваційних інформаційно-виробничих технологій з метою кращої адаптації випускників на робочому місті ”.

3. Методична комісія професій побуту. 
Методична проблема: „Впровадження в процес підготовки спеціалісті інноваційних виробничих технологій ”.

4. Методична комісія «Природно-математичного напрямку».
Методична проблема: „Методичне забезпечення дисциплін, комплексне використання дидактичного матеріалу, як засіб управління навчально-пізнавальною діяльністю учнів на різних етапах уроку ”.

5. Методична комісія соціально-гуманітарного напрямку.
Методична проблема: „Психологічний супровід розвитку творчої активності учнів ”.

6. Методична комісія класних керівників.
Методична проблема: „ Впровадження системи виховання культури здоров’я з гендерним спрямуванням у виховний процес ”.

Діяльність методичних комісій забезпечує впровадження в навчально-виховний процес сучасних засобів навчання, застосування нових інформаційних технологій в навчальний процес, апробацію інноваційних методів навчання, вивчення системи міжпредметних зв'язків та особистісно-орієнтованого навчання, на реалізацію загальноучилищної та індивідуальних методичних проблем. У роботі методичних комісій практикуються різні форми проведення засідань: семінар-практикум, круглий стіл, тренінг, диспут та інші.

МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ ДЦППРК
IMG_1806!.jpg

IMG_1785!.jpg

Науково-методичне, інформаційне та навчально-методичне
забезпечення навчально-виробничого, навчально-виховного процесу, науково-дослідної роботи

IMG_1795!.jpg

В центрі на високому рівні організована науково – експериментальна діяльність. Укладені угоди про співпрацю Інституту професійно-технічної освіти НАПН України з ДЦППРК про експериментальну роботу педагогічного майданчика з проблеми: «Формування комунікативної культури суб’єктів навчально-виховного процесу» та експериментальну діяльність з проблем апробації та впровадження курсу «Основи енергоефективності» 

IMG_1791!.jpg

Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів з 1995 року є соціальним партнером Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

IMG_1815!.jpg

Методичні розробки викладачів та майстрів виробничого навчання

IMG_1827!.jpg

ДЦППРК є учасником національних та міжнародних виставок «Інноватика в освіті України, «Сучасні навчальні заклади», які проводять Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Національна академія педагогічних наук. За останні три роки (2010-2012) центр отримав бронзову, дві срібних та дві золоті медалі, нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти