Наші корпуси

Наши координаты

 Україна 322520
 Дніпропетровська обл.,
  м. Кам'янське,
  вул. Медицична, 2
тел.(05692)3-32-65
тел/факс (05692)3-83-88
e-mail: ptu15D@yandex.ua

            dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Сейчас на сайте 3 пользователя и 0 гостей.

Пользователи на сайте

  • ArthurDef
  • Enriquemup
  • BinanceoWal

 

 

СХОДИНКИ УСПІХУ

2 4 грудня 2009 р.

 В м. Києві Міністерством освіти і науки України, Академією педагогічних наук України та компанією «Виставковий світ» проводилась Виставка – презентація «Інноватика в освіті України». 

Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів отримав нагороду – Диплом учасника Виставки – презентації «Інноватика в освіті України». 

Директор центру Донченко Ірина Леонідівна нагороджена  Почесним дипломом за вагомий внесок у розвиток освітніх технологій.

24 – 26 лютого 2010 р.

  В м. Києві Міністерством освіти і науки України, Академією педагогічних наук України, Київською торгово – промисловою палатою, виставковою фірмою «КАРШЕ» проводилась тринадцята міжнародна виставка навчальних закладів "Інноватика в освіті України".

 Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів приймав участь у виставці та отримав нагороди: диплом учасника та Почесну грамоту на ім'я директора центру Донченко І. Л.

17 – 19 березня 2010 р.

 Участь у міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади».

Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів в номінації «Розробка та впровадження інноваційних технологій навчання у професійно-технічному навчальному закладі» отримав Бронзову медаль та нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти.

18 червня 2010 р.

Виставка «Профтехосвіта Дніпропетровщини-2010».

Диплом переможця виставки І місце у номінації «Краща навчальна лабораторія з професії «Кухар».
Диплом переможця виставки ІІІ місце у номінації « Кращий навчальний кабінет інформатики та інформаційно – комунікаційних технологій навчання».
Диплом переможця виставки ІІІ місце у номінації «Соціально – профорієнтаційна реклама».
 

 17 - 20 серпня 2010 р.   м. Київ Загальнодержавна акція "Барвиста Україна".

27 - 29
жовтня 2010 р
.

м. Київ друга виставка "Інноватика в освіті України".

Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів отримав нагороди:

ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ ТА ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА КОНКУРСУ З НОМІНАЦІЇ "Інноватика у співпраці загальноосвітньої середньої школи і професійно - технічних училищ";

диплом за активну участь в освітній інноваційній діяльності;

почесними дипломами за вагомий внесок у розвиток освітніх технологій нагороджені:

директор ДЦППРК Донченко Ірина Леонідівна;

заступник директора з НВЧ Сай Алла Юхимівна;

методист Циганок Оксана Анатоліївна.

2 - 4 березня 2011 р.
 

м. Київ  II Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2011».

Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів  нагороджений срібною медаллю та дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Національної академії педагогічних наук України в номінації "Співпраця професійно - технічних навчальних закладів з виробництвом", ще чотири професійно – технічних навчальні заклади отримали нагороди.
ДЦППРК взяв участь в круглому столі Інституту професійно-технічної освіти НАПН України з теми : «Профільне навчання (технологічний напрям) учнів старшої школи на базі ПТНЗ: досвід, ресурси, можливості та перспективи»
та отримав сертифікат учасника.
 

17 червня 2011 р.

 Обласна виставка " Формування цілісної регіональної системи педагогічних та навчально-виробничих інновацій ПТО ". Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів за підсумками журі нагороджений:

- дипломом за І місце у номінації «Позиціювання якісної і доступної професійно-технічної освіти та престижності робітничих професій»;
- дипломом за І місце у номінації «Впровадження інноваційних форм виробничої діяльності»;
- дипломом за ІІ місце
у номінації «Моделювання інноваційної виховної роботи»;
- дипломом за ІІ місце у номінації «Регіоналізація в діяльності навчальних закладів»;
- дипломом за ІІ місце
у номінації «Передовий педагогічний досвід» (автор Костикова О. Г., викладач української мови та літератури );
- дипломом учасника у номінації «Інноваційні педагогічні системи та особистісно-орієнтовані технології». Дорадник з біології для учнів І, ІІ курсів (автор Каменська А. О. );
- дипломом учасника у номінації «Інноваційні підходи в організації учнівського самоврядування»;
Також Подякою від Дніпропетровської обласної Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти та Грамотою від Головного управління освіти і науки за вагомий внесок у якісну підготовку кваліфікованих робітників нагороджені Гончарова Ліна Іванівна, викладач спецдисциплін; Дащенко Наталія Миколаївна, майстер виробничого навчання.

18 - 20 жовтня 2011 р.

18 - 20 жовтня 2011 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася ІІІ Національна виставка-презентація “ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ”.

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів  нагороджений срібною медаллю у номінації «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі» і Дипломом за «Активне упровадження у навчальний процес освітніх технологій».

 01- 03 березня 2012 р.  01- 03 березня 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася Третя Міжнародна виставка «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012». Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий світ».За підсумками виставки у номінації «Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти» професійно-технічний навчальний заклад «Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» нагороджено ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ. Директор ПТНЗ «ДЦППРК» Донченко Ірина Леонідівна відзначена Почесною грамотою за плідну організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти.

16 травня 2012 р.

Методичний обласний фестиваль «Креативний підхід до формування професійної мобільності конкурентоспроможного фахівця на сучасному ринку – головний пріоритет сьогодення».

За підсумками методичного фестивалю колектив центру отримав 9 дипломів у різних номінаціях та диплом ІІІ ступеня переможця обласного фестивалю художньої самодіяльності «Фестиваль дивограй профтехосвіти».

Найкращими були визнані роботи:

Нагороджені дипломами І ступеня:

1. Номінація: Управлінська діяльність (підномінація:Співпраця з замовником, соціальним партнером, регіональною владою), назва роботи:"Розвиток соціального партнерства в умовах ПТНЗ". Керівник проекту - Донченко Ірина Леонідівна.

2. Номінація: Методична робота навчального закладу (підномінація: Сучасні педкабінети), назва роботи: Експериментальна робота педагогічного майданчика з проблеми «Формування комунікативної культури суб’єктів навчально-виховного процесу». Автор роботи: Циганок Оксана Анатоліївна, методист.

3. Номінація: Результативність професійно-практичної роботи закладу ( підномінація: Запровадження екологічного навчання та виховання учнів ПТНЗ), назва роботи: "Система роботи класного керівника з питань еколого-просвітницької роботи з учнями". Автор роботи: Каменська Ганна Олегівна, методист.

Нагороджені дипломами ІІ ступеня:

4. Номінація: Результативність професійно-практичної роботи закладу (підномінація: Запровадження енергозберігаючих технологій в навчанні, роботі і вихованні), назва роботи: Методична розробка практичної конференції «Енергозбереження – справа державної важливості». Автор роботи: Пилипець Валентина Іванівна, викладач фізики.

Нагороджені дипломами ІІІ ступеня:

5. Номінація: Результативність професійно-практичної роботи закладу (підномінація: Впровадження у навчально-виробничий процес нових виробничих технологій), назва роботи: "Впровадження у навчально-виробничий процес нових виробничих технологій". Автор роботи: Торговицька Ельвіра Миколаївна, заступник директора з НВЧ.

6. Номінація:Ствердження суті робітничих професій (підномінація: Організація профільного і допрофільного навчання учнів ЗСШ на базі ПТНЗ), назва роботи: «Організація профільного навчання учнів ЗСШ № 40 м. Дніпродзержинська». Автори роботи: Умеренко Олена Володимирівна, викладач інформатики, Давидов Михайло Валерійович, викладач інформаційних технологій.

7. Номінація: Виховна та соціальна робота в ПТНЗ (підномінація: Досвід роботи класних керівників), назва роботи: "Формування професійно-компетентної особистості учня шляхом психолого-педагогічного впливу". Автор роботи: Цвях Світлана Миколаївна, викладач української мови та літератури.

8. Номінація: Методична робота навчального закладу (підномінація: Професійне зростання педагогів – продуктивна навчальна діяльність), назва роботи: Флорист «Посібник для учнів». Автор роботи: Громова Ольга Миколаївна, майстер виробничого навчання.

9. Номінація: Виховна та соціальна робота в ПТНЗ (підномінація: Самореалізація молоді через учнівське самоврядування), назва роботи: «Самореалізація молоді через учнівське самоврядування». Автор роботи: Цвях Світлана Миколаївна, викладач української мови та літератури.

 

 16 - 18 жовтня 2012 р.

16 - 18 жовтня 2012 року  у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ) відбулася ІV Національна виставка-презентація “ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ”.

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів  нагороджений Золотою медаллю та дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в номінації «Упровадження інновацій у діяльність навчальних закладів професійно-технічної освіти».

 28 лютого - 02 березня 2013 р. 

28 лютого - 02 березня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася IV Міжнародна виставка «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2013».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

За результатами участі у виставці «Сучасні заклади освіти – 2013» Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів (директор Донченко Ірина Леонідівна) нагороджений Золотою медаллю та дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у номінації «Інноваційні підходи до формування професійної компетентності кваліфікованих робітників у сучасному професійно-технічному навчальному закладі».

22-24 жовтня 2013 р.

 З 22 по 24 жовтня 2013 року у м. Києві відбулась V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

За результатами участі у V Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» ДПТНЗ «Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» нагороджений дипломом та медаллю лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Інновації в професійно-технічній освіті – шлях до забезпечення ринку праці кваліфікованими кадрами» та дипломом «За активну участь і представлення освітніх інноваційних технологій».

 18 - 20 березня 2014 р. 

18 - 20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».

Державний професійно-технічний заклад «Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» у рейтинговому виставковому конкурсі отримав найвищу нагороду Гран-Прі «Лідер професійно-технічної освіти України-2014».

12-14 березня 2015 р.

 

 

 

 

12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».

Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, директор Ірина Леонідівна Донченко у номінації «Діяльність професійно-технічного навчального закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників» нагороджено ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ. 

В роботі було висвітлено проект молодіжного телебачення «Youth Voice. TV», який стартував на базі Центру наприкінці листопада минулого року.
 

20-22 жовтня 2015 р. Сьомий  Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2015» та Друга Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».  Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, директор Ірина Леонідівна Донченко у номінації «Вектори інноваційного розвитку системи професійно-технічної освіти» нагороджено ДИПЛОМОМ ЛАУРЕАТА КОНКУРСУ І СТУПЕНЯ і ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ.