Наші корпуси

Наши координаты

 Україна 322520
 Дніпропетровська обл.,
  м. Кам'янське,
  вул. Медицична, 2
тел.(05692)3-32-65
тел/факс (05692)3-83-88
e-mail: ptu15D@yandex.ua

            dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Сейчас на сайте 7 пользователей и 6 гостей.

Пользователи на сайте

  • editor
  • Pertercynuh
  • genevayi69
  • RichardWaype
  • joanncz3
  • Edwardduche
  • Enriquemup

От, нарешті, і прийшла довгоочікувана весна, а з нею і перше весняне свято – Міжнародний жіночий день.


Учнівське самоврядування нашого Центру вирішило напередодні 8 Березня створили в нашому Центрі святковий настрій. Тож наш учбовий заклад прикрасили різнокольоровими повітряними кульками, яскравими стіннівками та веселими смайликами-квітами. А головним подарунком для наших найчарівніших дівчат і жінок став святковий концерт.

Юнаки розпочали наш святковий захід з привітання зі святом чудовими віршами, а учнівське самоврядування подарувало адміністрації солодкі подарунки та повітряні кульки. Багато теплих слів та побажань висловили заступник директора з НВР Хурда М.С. та виконуюча обов’язки заступника директора з НВЧ Гончарова Л.І.

Концертна програма подарувала всім море позитивних емоцій! Порадували своїми виступами учасники танцювального колективу «Сагдіана», здивував та зачарував грою на тромбоні та фортепіано Володимир Іванов (група КО-4), порадували піснями учениці груп ПРМ-8 та ООКН-3/5, нікого не залишив байдужим вірш про жінку у виконанні Дарини Д’яченко (ПК-3/33).

Яскравими зірочками засяяли на святі наші юні гості. Учасники танцювального колективу «Елегія» (керівник Дрьомін М.І.) Богдан і Еліна та Іван і Катерина подарували присутнім свої запальні танці. До речі, мама Богдана працює в нашому навчальному закладі, а мама Івана – наша випускниця! Стурбувала серця всіх присутніх своїми піснями Ульяна, бабуся якої працює викладачем в нашому Центрі.

Учасникам концерту вдалося подарувати всім святковий настрій!

Вітаємо всіх зі святом!

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК