Информация

Наші координати

Україна 322520
Дніпропетровська обл.,
м. Кам'янське
вул. Медична, 2
тел.(05692)3-32-65
тел/факс (05692)3-83-88
e-mail: ptu15D@yandex.ua


 


 

Пошта

Зараз на сайті

Зараз на сайті 1 користувач і 3 гостя.

Користувачі на сайті

  • MamkaJam
31 жовтня у м.Київ відбувся  Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». В той же день проводився ІІ Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST - 2016» організатором яких є Український кулінарний союз. 
Дніпропетровську область на цих конкурсах з компетенції «Кондитерське мистецтво» представляв Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. Конкурсантку  Пугач Дар`ю, ученицю групи ПК – 1, майстер виробничого навчання Школьна Оксана Володимирівна,  до участі  готувала Дащенко Наталія Миколаївна. Для демонстрації своєї фахової майстерності була обрана номінація «Цукрові квіти (англійська техніка)». Тематика представлених експонатів  - «Мрія нареченої». Під час виготовлення конкурсних матеріалів була врахована і творча оригінальність, і  майстерність, і рівень складності виконання, і креативність, і професійний рівень. Оцінка експонатів проводилася за критеріями Всесвітньої асоціації кулінарних союзів (Worldchefs).  Тому, окрім дипломів,  Пугач Дар’я отримала  ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ І ПЕРШЕ МІСЦЕ у конкурсі  «WorldSkills Ukraine» і ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ І ПЕРШЕ МІСЦЕ у ІІ Міжнародному  кулінарному  фестивалі «BESTCookFEST .

 

В ДЦППРК створений Креатив – клуб, для учнів кулінарних груп.
Креатив - клуб включає в себе три підрозділи:
- школа карвінгу;
- майстер – клас;
- художньо- творча лабораторія.
Участь учнів училища у клубі не зупиняється тільки на оволодінні навичками різьби. Учасники Креатив - клубу розвиваються всебічно та гармонійно.

IMG_8695!.jpg

 172!.jpg

 104!.jpg
 008!.jpg