Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

 Всі учні  КЦППРК забезпечуються гуртожитком. У гуртожитку є всі необхідні умови для проживання та самопідготовки: бібліотека, тренажерний зал, музей-світлиця, кімнати для перегляду телепередач, душові, ізолятор, кімната для батьків, камера схову.Вихователі проводять цікаві заходи: змагання, конкурси, турніри, дні іменинника та інші.

Гуртожиток КЦППРК

IMG_1953.jpg

Гуртожиток - наша друга домівка

IMG_1945.jpg

Затишні кімнати для наших учнів

hghhh (5).jpg

Наші речі завжди чисті...

hghhh (3).jpg

Зручна побутова кімната

IMG_6700!.jpg

Душова кімната

IMG_6712!.jpg

Сучасна побутова техніка - запорука комфорту

IMG_6716!.jpg

Кімната для приготування їжі

IMG_6723!.jpg

Краєзнавчий музей у гуртожитку КЦППРК

IMG_6726!.jpg

ДРУЖБА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПОСМІШКИ
 
Кожного року «Кам’янський ЦППРК» відкриває свої двері для нових учнів. Серед них не тільки кам’янчани. 
Для тих, хто приїхав на навчання з інших міст та сіл нашої області та України  на два, або три роки стає другою домівкою гуртожиток нашого Центру.
Для того, щоб першокурсники, які поселилися до гуртожитку, швидше адаптувалися на новому місці проживання проводяться різноманітні заходи.   Одним з таких заходів, проведення яких вже стало традицією, є Вечір знайомств. 
Цього року він відбувся 10 жовтня 2017 року під гаслом: «Дружба починається з посмішки». 
Протягом місяця співробітники гуртожитку та учні-мешканці всіх трьох поверхів ретельно готувалися до свята. Творча робота по підготовці до свята зблизила тих учнів, хто вже мешкав в гуртожитку з новачками. 
І от настав святковий день! На Вечорі знайомств, який вела Козловська І.В., були присутніми та допомагали викладачі Давидов М.В., Липа В.М., вихователь Вірх Т.І., керівник гурткової роботи Байдуж О.М., а також персонал гуртожитку.
Програма заходу була дуже насиченою. Яскраві концертні номери: пісні, танці, комічні сценки, власні вірші, які підготували учні-мешканці, перероблена «Казка про царя Салтана», яку представила вихователь Козловська І.В., різноманітні конкурси, ігри, привітання іменинників. Ніхто з присутніх не залишився без призів та подарунків. 
В кінці Вечора знайомств для учнів була організована дискотека.
Свято вдалося на славу!

Прес-служба Кам’янського ЦППРК

 

 Бережемо народні традиції
Світле, красиве, щедре свято великдень

Одним зі свят, яке відзначають в Україні на державному рівні є Великдень – Воскресіння Христове (Пасха). Це свято багате на обрядові і народні звичаї.
Учнівське самоврядування КЦППРК вирішило поринути у світ народних звичаїв, традицій та обрядів…
В гуртожитку КЦППРК учні-мешканці зібралися у народознавчому музеї «Світлиця» на засідання гуртка «Вмілі рученята», під час якого керівник гуртка – вихователь Козловська І.В. познайомила наших юних чудотворців з оформленням Великодніх яєць з використанням  різноманітних технік, а їх існує безліч. Учні були у захваті!
На кожному поверсі гуртожитку представниками Ради гуртожитку були оформлені святкові пасхальні столи, в підготовку яких учні мешканці-гуртожитку вклали часточку своєї душі.
Напередодні Великодня в кімнаті духовності, яку обладнано в гуртожитку, зібралися учні.Під час спілкування вихователь нагадала учням про особливості святкування Пасхи та про те, що у цей великий день потрібно ділитися радістю з усіма, хто цього потребує.
У весняній радості ми зустрічали світле, красиве, щедре свято Великдень. Учні груп нашого центру підготували до цього свята писанки, крапанки, мальованки… 
Всі ці чудові мистецькі вироби дівчата, кружляючи у хороводі, розвісили на нашому весняному дереві у холі центру. Також в холі за всіма народними традиціями було оформлено святковий пасхальний стіл.
        Щиро вітаємо всіх з Великоднем!
        Нехай це величне свято наповнить ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. 
Бажаємо Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

Христос Воскрес! 

НОВОРІЧНЕ СВЯТО В ГУРТОЖИТКУ
 
  Кожен з нас, не зважаючи на вік, чекає на Новорічні свята. Для учнів Кам'янського ЦППРК, що приїхали з інших міст та сіл, на час навчання гуртожиток став другою домівкою. 
  Напередодні Дня Святого Миколая учні – мешканці гуртожитку прикрасили свої поверхи, тож святковий настрій запанував у гуртожитку і всі почали готуватися до Новорічного свята. Активну участь у підготовці до свята взяли представники учнівського самоврядування гуртожитку. Цього року перед мешканцями кожного поверху було поставлено завдання – інсценувати новорічну казку.
  І от 20 грудня 2017 року в гуртожитку Кам'янського ЦППРК відбулося довгоочікуване Новорічне свято. Наші учні довели що вони творчі, талановиті, мають гарне почуття гумору та вміють відпочивати в гурті.   Інсценізації казок викликали шквал позитивних емоцій у присутніх на святі. Також всіх порадували номери художньої самодіяльності. Було проведено конкурс на вироби власними руками до Нового року.
  Під час проведення вечора найактивніших учнів – мешканців гуртожитку було нагороджено почесними грамотами та подарунками.
  Також солодкий подарунок отримав кожен мешканець гуртожитку.
  Кульмінацією свята стала запальна дискотека.
 

 

ДЕНЬ СТУДЕНТА
 
   17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Сьогодні День студента є символічним об’єднанням студентів усіх навчальних закладів. Студенти в цей День традиційно веселяться на повну силу, забувши про майбутню сесію, заліки і “хвости”. Безперечно і учні Кам'яського ЦППРК, зокрема, мешканці гуртожитку, яскраво відсвяткували свій день.
   Святкова атмосфера  панувала в гуртожитку із самого ранку… А ввечері на мешканців чекав сюрприз – святкова  концертно – розважальна програма «Від сесії до сесії живуть студенти весело». Активну участь  в підготовці та проведенні якої, взяли представники учнівського самоврядування на чолі з Головою Ради гуртожитку Строчко І. за допомогою вихователя Байдуж О.М. та технічної підтримки  викладача Давидова М.В.
   На святі не було байдужих. Глядачі: учні  та працівники гуртожитку щиро аплодували виступаючим, які своїми яскравими виступами показали, що кожен має талант і не треба боятися його розкривати. Учасники концерту в котрий раз довели, як люблять свою Україну,  місто, свій навчальний заклад і пишаються обраними професіями. 
 
Відкриття кімнати духовності
 
30 жовтня в молодіжному гуртожитку Кам'янського ЦППРК відбулася урочиста подія – відкриття кімнати духовності.
В цьому заході прийняли участь учні – мешканці гуртожитку. 
Абдуманапов Арсеній – учень групи КО-4, який мешкає в гуртожитку, подарував для кімнати духовності дві ікони – Божої Матері та Ісуса Христа, привезені з Єрусалиму, а також Біблію.
За народною традицією було проведено обряд освячення. Його провели секретар Кам’янської єпархії отець Макарій та голова відділу Кам’янскої єпархії церква і культура отець Михаїл. Також вони звернулися до присутніх з молитвою за Україну. Отець Макарій  презентував духовний журнал для молоді «Форум» та подарував добірку журналів для бібліотечки духовної літератури, яку обладнано в кімнаті. 
Кімната духовност і в молодіжному гуртожитку має надихати учнівську молодь на добрі справи, на любов до рідної України, своїх близьких, виховувати вміння прощати і просити вибачення, бути милосердними. 
 
ВЕЧІР ЗНАЙОМСТВ
 
  Кожного року до гуртожитку Кам'янського ЦППРК приходять нові мешканці – учні першого курсу. І вже стало традиційним проводити у вересні «Вечір знайомств», мета якого – допомогти їм познайомитись, адаптуватись до нових умов життя, навчитись спільній творчий роботі, розкрити свої таланти. 
  Наприкінці вересня 2016 року в гуртожитку пройшов «Вечір знайомств». Учні підготували до цього заходу номери художньої самодіяльності. Тож кожен виступ супроводжувався бурхливими аплодисментами. 
  Також в програмі вечора були конкурси, вікторини та дискотека.
  Свято пройшло весело та цікаво.