Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

   03 червня 2010 р. за підтримки обласної держадміністрації та обласної ради відбувся святковий захід на якому були представлені експозиції декоративно-прикладного мистецтва учнів та педагогів; виставковий матеріал про впровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес та найкращі номери художньої самодіяльності ПТНЗ області. 
       У святковому заході заступником начальника головного управління освіти і науки Демурою А.Л. - депутатом обласної ради вручені дипломи та цінні подарунки переможцям 4-х конкурсів , які пройшли у 2009-2010н.р. Директор Дніпродзержинського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів Ірина Леонідівна Донченко та колектив центру отримали нагороди у номінаціях:

 - Диплом переможця за І місце в обласному конкурсі «Краща організація харчування в професійно – технічних навчальних закладах».

- Диплом за ІІ місце в обласному конкурсі «Краща організація житлово – побутових умов для проживання учнів у гуртожитку професійно – технічного навчального закладу».

-  Диплом переможця за ІІІ місце в обласному огляді – конкурсі «Краща бібліотека » професійно – технічного навчального закладу за номінацією «Кращий інформаційний центр».


 
- Диплом переможця  за ІІІ місце в обласному фестивалі художньої самодіяльності серед професійно – технічних навчальних закладів «Фестивальний дивограй».


   - Диплом лауреата за інноваційний підхід до створення та примноження творчого потенціалу учнівської молоді, організацію роботи щодо розкриття нових талантів та вимогливість до рівня виконавчої майстерності в обласному фестивалі художньої самодіяльності серед професійно – технічних навчальних закладів «Фестивальний дивограй».

   ДЦППРК представив свої розробки та виставкові матеріали в експозиції впровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес, а також колекцію одягу від кравців.

 040.jpg

DSC_0298.jpg

 119.jpg