Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

На зборах самоуправління ДЦППРК було прийнято рішення провести в нашому центрі благодійну акцію «Подаруй усмішку дитині». Відгукнулися всі!

 

Всі були готові поділитися своїм теплом, увагою та своїми коштами з тими, хто в цьому має потребу. І ми почали з Будинку малятка. Наші волонтери сходили та дізналися, чим ми можемо, конкретно, допомогти. Виявилося, що цим малюкам потрібно все: починаючи з памперсів і закінчуючи одягом та канцтоварами.


 Коли 6 жовтня ми прийшли до Будинку малюка, то побачили гостинні посмішки та сяючі оченята дітей. Ці малюки радуються коли до них приходять гості, а особливо, якщо не з пустими руками, бо ж вони вважають гостей своїми мамами та татами. Ми постаралися подарувати їм шматочок щастя, розбавити їх буденність яскравими фарбами. Наші волонтери принесли в подарунок дітлахам кольорові олівці та альбоми для того, щоб вони могли бачити цей світ тільки в яскравих фарбах. А для наймолодших – памперси.

Цей маленький та непосидючий народ потребує гарних зачісок. В нашому ДЦППРК навчають професії перукаря. Тому дівчата, які навчаються цій професії, підкреслили новими стрижками красу та чарівність цих милих малюків. В нашому місті так багато дітей, що потребують батьківської ласки і турботи, їм потрібна наша допомога!


У цих дітей немає батьків, які б приділяли їм увагу, а є тільки одна доглядальниця, яка проводить з ними весь час. Вона одна і тому не має змоги приділяти багато уваги кожному, а цим малюкам так потрібні тепло та ласка...
Не оставайтеся байдужими до дітей, які залишилися без батьківського тепло та турботи!
Будьте милосердними до чужого горя!
Простягніть руку допомоги...


Самоврядування ДЦППРК

CIMG2681.!jpg.jpg

CIMG2676!.jpg
CIMG2701.!pg.jpg