Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

Танцювальна збірна Дніпродзержинська та всієї Дніпропетровщини пройшла в другий тур шоу «Майданс-2». Головний тренер дніпродзержинської команди «Майданс» Тетяна Шестак.


24 вересня відбувся черговий прямий ефір проекту "Майданс-2". У змаганні брали участь команди чотирьох міст: Одеси, Дніпродзержинська, Донецька і Львова. Дніпродзержинська збірна представила номер під назвою "Індустріалізація".
Завдяки підтримці губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула Дніпродзержинська команда була забезпечена костюмами та атрибутикою для номеру.
За підсумками ефіру команда Одеси посіла перше місце, а Дніпродзержинськ - друге. Львів і Донецьк, в свою чергу, набрали однакову кількість голосів.


Учні Дніпродзержинського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів також прийняли участь у цьому проекті.

В ДЦППРК навчаються дуже талановиті юнаки та дівчата, які знайшли в собі сили витримати тривалі тренування. Завдяки своїй наполегливості вони змогли потрапити в число учасників виступу в Києві у прямому ефірі проекту на телеканалі Інтер.

Педагоги та учні центру вболівали за своїх учасників і всю Дніпропетровщину!

 

IMG_1776!.jpg

IMG_1777!.jpg