Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

1 вересня - День знань - особливе свято! Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів та викладачів. У цей день вітаємо теплими словами всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти.

 

 Праця вчителя тяжка, але благородна. Від того, наскільки самовіддано працює вчитель, який рівень знань він забезпечує своїм студентам, таким і буде рівень підготовки молодих фахівців, таким буде рівень розвитку і життя у державі. Бажаємо всім освітянам міцного здоров'я і творчого натхнення, злагоди і порозуміння, невичерпної енергії та успіхів у своїй справі.
Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

1 вересня 2011 року учні, батьки та співробітники ДЦППРК зібралися на майданчику перед центром на урочисту лінійку, присвячену Дню знань. На святі були присутніми гості : начальник управління у справах сім’ї та молоді Дніпродзержинської міської ради Васильєва Надія Юріївна та депутат Заводської районної ради Кільчинська Лариса Леонідівна, які виступили з напутніми словами та побажали і учням, і педпрацівникам успіхів у новому навчальному році. Також з напутніми словами виступили ветеран профтехосвіти , засновник нашого навчального закладу Боровська Н.П., заступники директора батьки першокурсників.
На честь 20-ї річниці Незалежності України в небо було випущено 20 повітряних куль, а кращі учні нашого центру Зінченко Христина та Александрова Ольга – переможці конкурсів та олімпіад, були удостоєні честі покласти квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка...
Разом з Янголом-охоронцем нашого центру учні дали клятву майбутніх професіоналів.
По закінченні лінійки всі учні були запрошені на перший урок, який цього року мав назву «Україна – наш спільний дім!».

IMG_1170.jpg
 IMG_1185.jpg

IMG_1269.jpg

IMG_1251.jpgIMG_1314.jpg