Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Дніпродзержинський центр зайнятості на базі ДПП провів свято "День відкритих дверей".

На відкриті свята були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Оніщенко Т. Я.; директор міського центру зайнятості Соломатін О. В. Свій досвід презентували професійно – технічні навчальні заклади, технікуми та коледжі міста. Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів презентував свій заклад композицією присвяченою річниці 65-річчю Перемоги та колекцією спецодягу для майбутніх фахівців сфери ресторанного сервісу, торгівлі та побутового обслуговування населення.
 Також були проведені майстер - класи з професій: кухар - кондитер; продавець, контролер - касир; перукар; пекар - кондитер. З метою профорієнтаційної роботи учнями центру були розроблені буклети та рекламна продукція, яка розповсюджувалася серед школярів 12 навчальних закладів, які завітали на свято.

DSC01166.jpg

на фото Директор міського центру зайнятості Соломатін О. В.; заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Оніщенко Т. Я.; заступник директора з НР Каменська В.Д.

DSC01159.jpg

DSC01196.jpg