Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;   

                  

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 8 гостей.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

 23 вересня 2020 року у м. Кривий Ріг пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів професійно-технічних закладів нашої області за фахом «Перукар».

Камʼянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів гідно представила здобувач освіти третього курсу КРИВЕНКО Валерія.
Перед конкурсантами постали складні завдання. Необхідно було за годину відповісти на 60 питань з спецпродметів теоретичного циклу та за 2,5 години створити зачіску на довгому волоссі у ретро стилі 60-х років.
Творчо та натхненно конкурсантки чаклували з волоссям, створюючи неповторний образ моделі.
За результатами двох завдань здобувач освіти нашого навчального закладу Кривенко Валерія посіла перше місце.
Сподіваємося, що вона гідно представить Дніпропетровську область на Всеукраїнському конкурсі у м. Кропивницький.
Валерія! Щиро бажаємо тобі перемоги!

В конкурсі змагались 18 учасників з всієї області. Впевнену перемогу отримали учні Кам’янського центру, які зайняли почесні 1 та 3 місце. Витаємо учнів та педагогів з перемогою. Бажаємо завжди впевнено йти до досягнення своєї мети. Творчих взлетів! Молодці!!

 9 грудня 2019р. В місті Дніпро пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу ESTEL " Снігова королева".

 

В конкурсі змагались 18 учасників з всієї області. Впевнену перемогу отримали учні Кам’янського центру, які зайняли почесні 1 та 3 місце. Витаємо учнів та педагогів з перемогою. Бажаємо завжди впевнено йти до досягнення своєї мети. Творчих взлетів! Молодці!!

 

 

10 та 11 листопада 2019 року в м. Київ на території  НСК «Олімпійський» відбувся XXII Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу.

Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів відрядив, для участі в Чемпіонаті  України, команду здобувачів професійно (професійно-технічної) освіти  під супроводом педагогів. Команда прийняла участь у чотирьох номінаціях. Здобувачі освіти гідно, представили на чемпіонаті свій навчальний заклад, показали професіоналізм і творчість.
Здобувач професійно (професійно-технічної) освіти  групи ПРМ-3/13 Ільченко Вікторія отримала золото в номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння» (майстер в/н Грінь А.В.), Кривенко Валерія, Посохова Ангеліна, Самокиш Ірина отримали Дипломи учасників Чемпіонату (майстри Грінь А.В., Суденкова Т.В.).
Вітаємо всіх з перемогою!   
 

Фінішував обласний методичний фестиваль...

 Відбувся обласний методичний фестиваль "Професійна (професійно-технічна) освіта Дніпропетровщини: кращі практики, перспективи розвитку, кроки до успіху-2019". У фестивалі прийняли участь творча група, яку очолювала директор центру Донченко І.Л.. До її складу входили: заст.директора з НВЧ Гончарова Л.І., голова МК кулінарного профілю Гук Т.В. та методисти Каменська А.О. і  Умеренко О.В..  Ми брали участь у номінації "Майстер- класи з професій ресторанного сервісу, темою роботи було обрано "Квест- від теорії до практики", робота  посіла ІІІ місце. У роботі був  представлений досвід КЦППРК у проведенні майстер-класів з професій ресторанного сервісу. Учасники гри " Подорож у місто майстрів" - розвивали інтерактивні здібності, вирішували нові, нетипові задачі, закрюплювали і узугалюнювали набуті знання та навички. Проведення майстер-класів базувалося на демонстрації професійних прийомів з використанням квест-технології.  Членів жюрі покорив масштаб проведеної   гри, красота майстер-класів, цікавий алгоритм проведення заходу. 

 У  номінації "Психолого-педагогічні тренінги", друга робота  "Попередження професійного вигорання, або "Фокус на можливості" представлена практичним психологом Палабугіна О.А. та методистом Умеренко О.В.   робота посіла  теж почесне ІІІ місце.          Вітаємо учасників фестивалю!!!
 


Вітаємо з новими досягненнями!
В обласній методичній виставці – марафоні «Педагогічний стартап - 2018» у номінації «Організація учнівського самоврядування» авторський  колектив зі своєю роботою посів ІІІ місце. У роботі була розкрита діюча модель учнівського самоврядування Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, послідовно описані етапи формування творчої, активної особистості, яка  залучена до цінностей загальнолюдської національної культури, самостійного життя, в якому  кожен учень може визначити своє місце і реалізувати свої здібності і можливості.
Вітаємо творчу групу, а саме: заступник директора з НВР Хурду М.С., викладача Умеренко О.В., соціального педагога  Клюєву Л.Ф., практичного психолога Палабугіну О.А., бібліотекаря Квашину Н.В. 


 
25 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно – технічної освіти з професії «Продавець продовольчих товарів». Конкурс проводився на базі ДПТНЗ «Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу». Кам'янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів   представляв Овчаренко Ростислав Миколайович, учень ІІ курсу групи «Продавець продовольчих товарів. Контролер - касир». До конкурсу учня готувала старший майстер торгівельного напрямку Буян А.В., викладач Сокирка О.І. та майстер виробничого навчання Страхова А.А. 
Основна мета конкурсу полягала в тому, щоб визначити якість знань, умінь і навичок професійної підготовки учнів з професії, підвищити інтерес до обраної професії, виховувати у майбутніх продавців ввічливість, естетичний смак, ділове мовлення та правила поводження з покупцями.
Конкурс проводився у два етапи: теоретична та практична частина.
Практична частина передбачала роботу в бакалійному відділі і роботу на реєстраторах розрахункових операцій.

 Наш конкурсант посів ІІ місце серед учасників, що представляли інші ПТНЗ Дніпропетровської області. Вітаємо Ростислава!!!

 Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів представляв Дніпропетровську область в компетенції «Кондитерське мистецтво», номінація «Цукрові квіти». Серед кількох десятків учасників, учениця нашого центру  Мінякіна Каріна посіла І місце в цій номінації. Готуючи  конкурсантку, старший майстер кулінарного профілю  Дащенко Наталя Миколаївна ділилася з ученицею своїми знаннями, вміннями, та передавала їй фахову майстерність. Пишаємось досягнутими успіхами та продовжуємо бути взірцем високого  професіоналізму.

 
 

31 жовтня у м.Київ відбувся  Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». В той же день проводився ІІ Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST - 2016» організатором яких є Український кулінарний союз. 
Дніпропетровську область на цих конкурсах з компетенції «Кондитерське мистецтво» представляв Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. Конкурсантку  Пугач Дар`ю, ученицю групи ПК – 1, майстер виробничого навчання Школьна Оксана Володимирівна,  до участі  готувала Дащенко Наталія Миколаївна. Для демонстрації своєї фахової майстерності була обрана номінація «Цукрові квіти (англійська техніка)». Тематика представлених експонатів  - «Мрія нареченої». Під час виготовлення конкурсних матеріалів була врахована і творча оригінальність, і  майстерність, і рівень складності виконання, і креативність, і професійний рівень. Оцінка експонатів проводилася за критеріями Всесвітньої асоціації кулінарних союзів (Worldchefs).  Тому, окрім дипломів,  Пугач Дар’я отримала  ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ І ПЕРШЕ МІСЦЕ у конкурсі  «WorldSkills Ukraine» і ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ І ПЕРШЕ МІСЦЕ у ІІ Міжнародному  кулінарному  фестивалі «BESTCookFEST .

 

 

 


 

 


 

 2017 рік

19.12.2017 відбувся ІІетап обласної олімпіади з інформаційних технологій.Учениця групи ООКН3/6 Кандибайло Аліна посіла ІV місце серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.Вітаємо учасницю!  


2017рік
 
У листопаді 2017 року відбуся обласний конкурс творчих робіт з WEB-дизайну.У конкурсі прийняли участь учениця гр.ООКН3/6 Сюсько Анастасія та учні гр.ПК-55 Пучков Дмитро і  Квасько Данил.
Учасники посіли ІІІ місце.                              Вітаємо переможців!      

 2017 рік 

ІІІ призове місце. Обласній конкурс творчих робіт з інформаційних технологій серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів. Робота за напрямом «Комп`ютерне макетування та верстання» номінація «Газета» посіла почесне ІІІ призове місце. Учниця групи ООКН 3/6 Сюсько  Анастасія прийняла активну участь. Керівники Давидов М.В. та Умеренко О.В.

 Вітаємо!!! Так тримати й надалі!!!


2016 рік    

14-15 квітня 2016 року у м. Кривий Ріг на базі Криворізького навчально-виробничого центру відбувся ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії  "Кравець".

У конкурсі прийняли участь учні випускних груп переможці І-го етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності навчальних закладів Дніпропетровської області.

Переможцем ІІ-го етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів з професії "Кравець" стала учениця нашого Дніпродзержинського центру  підготовки і перепідготовки робітничих кадрів,  групи КРЗ-3/3 Строчко Інна Василівна. Вона нагороджена медаллю, дипломом І-го ступеня,  дипломом  за І-е місце від Асоціації працівників ПТНЗ швейного профілю та сфери послуг України,  а також цінним подарунком.


2015 рік   Учениця групи  ООКН 3/2  Азанкова Вікторія посіла ІІ місце у  обласному конкурсі творчих робіт з   напрямку «Комп’ютерне  макетування та верстання», номінація «Газета». Тематикою газети обрана тема «Ми єдині».

16-17 лютого 2011 р. У м. Дніпропетровську пройшов обласний конкурс фахової майстерності по професії «Кондитер» серед учнів ПТНЗ області.
Учениця КЦППРК Зарандія Валерія зайняла І місце і в квітні 2011року буде представляти область та центр на Всеукраїнському конкурсі у м. Львові.

 18-22 квітня
2011 р.

 У м. Львів пройшов Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер». Учениця Дніпродзержинського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів Зарандія Валерія зайняла 12 місце.
 25 травня 2011 р.   І місце в обласному фестивалі художньої самодіяльності серед ПТНЗ «Фестивальний дивограй профтехосвіти».
25 травня 2011 р. Дипломом лауреата нагороджений «Театр моди одягу» у номінації «Фестивальний дебют» обласного фестивалю художньої самодіяльності серед ПТНЗ «Фестивальний дивограй профтехосвіти».
 
25 травня 2011 р. Дипломом лауреата нагороджена «Агітбригада ДЦППРК» у номінації «Фестивальний дебют» обласного фестивалю художньої самодіяльності серед ПТНЗ «Фестивальний дивограй профтехосвіти».
25 травня 2011 р. Дипломом лауреата нагороджений танцювальний гурт «Согдіана» у номінації «На крилах танцю» обласного фестивалю художньої самодіяльності серед ПТНЗ «Фестивальний дивограй профтехосвіти».
2012 р.  ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Продавець продовольчих товарів» (Пальчиковська Лариса).
 
16 травня 2012 р. Диплом ІІІ ступеня переможця обласного фестивалю художньої самодіяльності «Фестиваль дивограй профтехосвіти».
2012 р. ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії «Кухар». Диплом ІІІ ступеня майстер виробничого навчання Астапенко О. А. 
2012 р. ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії «Перукар». Диплом ІV ступеня майстер виробничого навчання Гринь А. В. 
2013 р. ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії "Офіціант".  Диплом ІV ступеня майстер виробничого навчання Брага О. Ю. 
2014 р. ІІІ призове місце. Обласній конкурс творчих робіт з інформаційних технологій серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів. Робота за напрямом «Комп`ютерне макетування та верстання» номінація «Газета» посіла почесне ІІІ призове місце. Учні групи ООКН 3/1 Руденко Анастасії, Савченко Наталії та Слаква Вікторія гр.ООКН3/2 прийняли активну участь. Керівники Давидов М.В. та Умеренко О.В.   
2014 р. ІІІ призове місце. Учениця допрофільного навчання Бабенко Наталія у обласному конкурсі творчих робіт з інформаційних технологій серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Фотоколаж» зайняла ІІІ призове місце. 
2014 р. ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кухар». Дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком нагороджено Кобець Миколу.