Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

   Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів здійснюється профільне навчання за технологічним напрямком учнів 10 – 11 класів ЗОСШ № 40 м. Дніпродзержинська з професії «Оператор комп’ютерного набору», та вихованців неповної середньої ЗОШ - інтернату № 2 для дітей з важкими розладами мови м. Дніпродзержинськ за спеціальністю «Кравець».

   В ДЦППРК створена система співпраці з загальноосвітніми середніми школами, яка спрямована на забезпечення підвищення престижності робітничих професій.

     Одним із досягнень співпраці ДЦППРК та школи - інтернату № 2 є розвиток творчого потенціалу дітей. Оволодіння учнями навичками та вміннями професією кравця завжди стане у нагоді в житті, а для деяких і головною майбутньою спеціальністю. Через застосування традиційних та інноваційних технологій з урахуванням особливостей дітей з важкими розладами мови педагогічний склад Дніпродзержинського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів разом з колективом школи - інтернату № 2 забезпечує учням системність в організації пізнавальної діяльності, індивідуалізацію та диференціацію навчання.

   Для здійснення якісної профільної підготовки ДЦППРК має добре оснащену навчально - матеріальну базу з кожної спеціальності. Всі навчальні приміщення, навчально – практичний центр з інформаційних технологій, кабінети та майстерні обладнанні сучасним устаткуванням, навчальними місцями, що дозволяє засвоїти знання та навички враховуючи вимоги сучасного виробництва.