Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;

 тел.55-49-02

 

QR код навчального закладу

   

  Ми  у Facebook  

 

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.
Професійно-технічній освіті України виповнилося 80 років!
В ці сонячні осінні дні, коли професійно-технічна освіта України відзначає 80-ту річницю, у Кам’янському ЦППРК відбулося свято, присвячене цій знаменній даті, під час якого директор Донченко Ірина Леонідівна в урочистій обстановці вручила Грамоти та Подяки, якими було відзначено плідну працю навчального закладу та його працівників. 
Серед відзнак Грамоти та Подяки: директора ДПТНЗ «Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів»,  Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області, Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації профтехосвіти, Дніпропетровського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, КБ «Південне» пансіонат «Сокол», де наші учні проходили літню виробничу практику. 
Директор Кам’янського ЦППРК Донченко І.Л. в урочистій обстановці вручила відзнаки та солодкі подарунки не тільки педагогічним працівникам, які свій досвід, вміння та професійні знання спрямовують на виховання достойних громадян та забезпечують справжню професійну підготовку робітничих кадрів, а й тим, чию працю, на перший погляд, не помітно: працівникам господарчої служби, бухгалтерії, гуртожитку, їдальні. 
Ювілей професійно-технічної освіти став гарною можливістю ще раз висловити слова безмежної вдячності і пошани нашим ветеранам за їх самовіддану працю, мудрість, безцінний життєвий та професійний досвід. 
Колектив Кам’янського ЦППРК – дружна сім’я, завдяки багаторічній праці якої наш навчальний заклад перетворився з професійно-технічного училища на сучасний центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. 
Ми прагнемо до успіху і розуміємо, що він залежить від кожного з нас, тому робимо все для нових досягнень і перемог!
Вітаємо всіх працівників професійно-технічної освіти з святом!
 
Привітальне відео за посиланням: