Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;

 тел.55-49-02

 

QR код навчального закладу

   

  Ми  у Facebook  

 

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

 І знову, традиційно, на початку нового навчального року здобувачі освіти всіх курсів та педагогічні працівники Кам’янського ЦППРК прийняли участь в Дні здоров’я,  який був присвячений Дню фізичної культури і спорту,  Всесвітньому Дню туризму та відкриттю Спартакіади центру.  

Захід відбувся 16 вересня 2020 року в спеціально відведеній лісовій зоні. Напередодні керівник фізичного виховання Чумаченко В.М. та викладач Липа В.М. підготували місце для його проведення. 
Фельдшер Булай Л.О. провела з усіма учасниками інструктажі та слідкувала за дотриманням під час заходу всіх протиепідеміологічних рекомендацій.
В програму цьогорічного Дня здоров’я, яка  була дуже насиченою та цікавою, входили: відкриття Спартакіади; естафета «Смуга перешкод», конкурс художньої самодіяльності та, звісно ж, куліш.
Змагання були дуже веселими та цікавими. Всі отримали спортивний запал та прилив енергії. 
Після змагань  кожен зміг скуштувати куліш, який на вогнищі у великому казані приготували разом з майстром в/н Кодряну В.М. та викладачем Давидовим М.В. наші здобувачі освіти. Було дуже смачно! 
Під час проведення конкурсу художньої самодіяльності не тільки наші юнаки та дівчата, а й педагогічні працівники, вразили нас своїми талантами.
Після підведення підсумків журі нагородило переможців та активних учасників. 
День здоров’я -  це не тільки відпочинок та змагання, а ще й місток, завдяки якому згуртовується учнівський колектив, налагоджуються стосунки між педагогами та здобувачами освіти!