Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;

 тел.55-49-02

 

QR код навчального закладу

   

  Ми  у Facebook  

 

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

COVID-19 вніс свої корективи у всі сфери нашого життя. Це стосується і освітньо-виховного процесу. За останні півроку вже стало звичним використовувати в виховній роботі з здобувачами освіти он-лайн форми, але все ж навіть дуже вдалі не можуть замінити живого спілкування. 

В Кам’янському ЦППРК з початком нового навчального року і поки дозволяє погода вирішили скористатися такою формою виховної роботи як проведення інтерактивних виховних годин на свіжому повітрі. Щоб заходи були цікавими та корисними до їх проведення залучили практичного психолога центру, викладачів фізичної культури, керівників гуртків та працівників бібліотеки. 
Тож щочетверга наші здобувачі освіти, окрім всіх необхідних для навчання та дотримання протиепідеміологічних заходів речей, беруть з собою каремати, які дозволяють розташуватися на природі на безпечній відстані один від одного, та після занять разом з педагогічними працівниками йдуть до парків нашого міста на інтерактивні виховні години, які проходять, насамперед, безпечно та дуже позитивно, креативно, весело і цікаво.
Здобувачам освіти подобаються такі заходи. На їх думку, вони сприяють не тільки налагодженню взаєморозуміння ними і педагогічними працівниками та однолітками, а й доброзичливому мікрокліматі в групах.