Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;

 тел.55-49-02

 

QR код навчального закладу

   

  Ми  у Facebook  

 

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

 От і розпочався новий 2020 – 2021 навчальний рік. І розпочали ми його дещо незвично!

Першокурсники, разом  з класними керівниками і майстрами виробничого навчання, відвідали музей історії міста Кам’янського, де його співробітники провели урок-екскурсію «Патріотизм і відповідальність». Юнакам та дівчатам дуже сподобався захід своєю невимушеністю, доброзичливістю, нестандартним поданням інформації.

А от для старшокурсників перший урок проходив на свіжому повітрі у міському парку. Практичний психолог провела з ними інтерактивний урок з елементами тренінгу «Толерантність та співпраця». Молодь була у захваті!  
Також спілкування наших здобувачів освіти з педагогами відбувалося  в мальовничих скверах нашого міста. Учні цікавилися як буде проходити навчання в умовах карантину,  як відбуватиметься виробнича практика та  ставили інші питання які їх хвилюють.
Всі наші заходи проходили з урахуванням та дотриманням карантинних вимог.
Тож, незважаючи на ті зміни, які вніс COVID-19 у наше життя, свято «1 вересня – День Знань» відбулося у новому форматі, який дуже сподобався нашим здобувачам освіти.