Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Пішла з життя Малишева Любов Петрівна…

Викладач історії та права, голова методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, класний керівник. Любов Петрівна спеціаліст вищої категорії, фахівець своєї справи, досвідчена, обізнана, ерудована, неординарна особистість, яка виховала не одне покоління учнів. З 1985 року працівник професійно-технічної освіти, фахівець з 34- річним стажем. За свою педагогічну діяльність, якій присвятила все своє життя, має безліч винагород, почесних грамот та подяк. 

Вона була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, гарною дружиною, люблячою матір’ю та бабусею. Це щира та добра, чуйна та чесна, мудра та життєрадісна, доброзичлива та інтелігентна людина. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи  не отримаємо її підтримки, не скористаємось її мудрою порадою. 
Нехай добра, світла пам'ять про Любов Петрівну назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег та учнів, тих хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи, завжди будуть сильніші ніж смерть! Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять!
Минуть роки, спливуть тумани,
На землю знов зійде зоря,
Та не загоїть тої рани,
Що ваша смерть нам принесла…
            Пам’ятаємо, любимо, сумуємо колектив «Кам’янського ЦППРК»