Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

 Щороку, в перший день літа, в Україні, як і у багатьох країнах світу, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. 

В нашому місті цей день завжди проходить весело і цікаво. Цьогорічне святкування не стало винятком. Для маленьких городян 1 червня було організовано широку розважальну програму з аніматорами, веселими конкурсами, призами, солодощами та іншими цікавими розвагами.
У святкових заходах які відбулися в Міському парку для дітлахів за участі міського голови Білоусова А.Л. приймали активну участь й учні та майстри виробничого навчання Кам’янського ЦППРК. Вони провели для маленьких мешканців міста та їх батьків цікаві майстер-класи: «Канзаші» - техніка виготовлення прикрас для волосся із стрічок (майстер в/н Петрова Н.А.), «Фурашикі» - мистецтво оригінального пакування подарунків тканиною (майстер в/н Машаріпова Т.В.), «Кольоровий фонтан з напоїв» (майстер в/н Брага О.Ю.), «Художній розпис пряників» (майстер в/н Школьна О.В.), «Плетіння кіс» (майстер в/н Грінь А.В.), «Темпінг-манікюр» (майстер в/н Чорна Т.А.). Наші учні показали всім що вони – молодь творча, активна та оволодівають найкращими, найактуальнішими професіями сьогодення. 
Якщо ви креативні, цілеспрямовані, мрієте оволодіти сучасною професією та реалізуватися у житті, то вам саме до нас!  
Запрошуємо всіх на навчання до Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів! 
Прес-служба Кам’янського ЦППРК