Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

 Реалізація ІІІ етапу проекту  «Зачіска в етнічному стилі» проводилась на протязі трьох місяців.

За цей час  автори проекту досліджували тему з боку загальноосвітніх та професійно – практичних предметів.  

Так, з предмету математика розглянута тема «Теорія дівочої коси», з предмету  хімія – «Вплив води на волосся», з предмету біологія –  «Вплив шампунів на навколишнє середовища», за допомогою комп'ютерних технологій (програми jKiwi ) творча група змогла  змоделювати свій сучасний та унікальний  образ. 
В рамках проекту  на базі центру були проведені конкурси серед учнів перукарів,були обрані найкращі, які в подальшому працювали з учнями шкіл. Для проведення практичного етапу до нашого навчального закладу були запрошені учні 9-х класів середніх  загальноосвітніх шкіл № 6 та № 19. 
В навчальних майстернях центру  учасники проекту шкіл спостерігали за роботою учнів перукарів та з задоволенням приймали участь у створенні зачіски в етнічному стилі. 
По закінченню проекту авторами був створений альбом зачісок.
14.05.2019р. був проведений заключний етап STEM – проекту, який відбувся у м.Дніпро в музеї «Літературне Придніпров’я». У конкурсі приймали участь учні ПТНЗ  і  учні шкіл Дніпропетровської області.
 

 Наша творча група презентувала журі "STEM- пікника"  свій експонат та альбом зачісок.  Автори проекту були нагороджені сертифікатами, всі були в захваті від сумісної співпраці у новій моделі STEAM - навчання.
Бажаємо  учасникам творчої наснаги та кар’єрного росту.