Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

 Травень, останній місяць навчального року – це той час, коли учні 9-х та 11- класів приймають нелегке для себе рішення: куди далі піти навчатися, ким бути.

І в прийнятті цього рішення їм потрібна допомога. Велику роль у вирішенні цього нелегкого для юнацтва питання відіграє профорієнтаційна робота, якій в Кам’янському ЦППРК приділяють велику увагу. 

Починаючи з березня агітбригада нашого Центру та учасники майстер-класів презентували в школах міста наш навчальний заклад та професії, яким в ньому навчають. Це професії: кухар, офіціант; кухар, кондитер; оператор з обробки інформації та комп’ютерного забезпечення, обліковець реєстрації бухгалтерських даних; перукар (перукар-модельєр), манікюрник; продавець непродовольчих товарів, контролер-касир; візажист, манікюрник. Ці дуже затребувані на ринку праці професії можна отримати в нашому навчальному закладі не лише на базі 11-ти класів, а й на базі 9-ти класів з отриманням повної середньої освіти.
Нажаль, ми не маємо змоги відвідати з виступами агітбригади та майстер-класами школи інших населених пунктів нашої області, а дуже хочеться щоб учні отримали інформацію, яка б допомогла їм у прийнятті відповідального рішення. 
Але відстань не стала на заваді. І 15 травня, за сприяння обласного центру зайнятості, відбувся он-лайн зв’язок Кам’янського ЦППРК з учнями випускних класів з Царичанки, Петриківки, П’ятихаток, Криничок, Новомосковська. 
Під час спілкування, а на кожен населений пункт було відведено лише 30 хвилин, наші учні – представники учнівського самоврядування, які запросили своїх однолітків на навчання до нашого Центру та мали змогу розповісти про навчальний заклад, професії, про своє навчання, виробничу практику, життя учнівського колективу  та відповідали на ряд питань. Майбутніх абітурієнтів цікавило: «Чи є стипендія і який її розмір?», «Умови проживання в гуртожитку», «Чи важко навчатись?», «Як учні зайняті в позаурочний час?» та ін. 
Майбутні перукарі, манікюрники, візажисти та продавці  провели дуже цікаві майстер-класи зі своїх професій. 
Заступник директора з НВР Хурда М.С. доповнила інформацію, якою поділилися наші учні та відповіла на питання, які хвилюють майбутніх абітурієнтів: «Чи потрібні результати ЗНО при вступі до навчального закладу?», «Чи можна навчатись в ПТНЗ навчаючись на контракті заочно в вузі або технікумі?», «Працевлаштування по закінченні навчання» та ін.
Спілкування було цікавим та конструктивним. По закінченні зв’язку ми вже отримали декілька повідомлень від учнів – майбутніх абітурієнтів про те, що вони продовжать своє навчання саме в Кам’янському ЦППРК. 

Прес-служба Кам’янського ЦППРК