Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.
Щороку 8 та 9 травня ми вшановуємо подвиг героїв та пам’ять загиблих у Другій світовій війні та відзначаємо знаменні свята – День пам’яті та примирення і День Перемоги.
Свято Перемоги назавжди залишиться символом тріумфу добра над злом. Наш обов’язок – берегти й передавати нащадкам пам’ять про трагедію світової війни, про мужність і нездоланність Українського народу, який разом з іншими народами зупинив фашизм у Європі.
В Кам’янському ЦППРК відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!»: урочиста лінійка, урок пам’яті, інформаційні години «Україна у Другій світовій війні», «Ви крок за кроком наближали Перемогу» та ін.
Напередодні свят в холі Центру було оформлено стенд, а в бібліотеках виставки-пам’ять «Хай вічно горить вогонь пам’яті людської», «Пам’ятаємо. Шануємо. Славимо.»
Вже стало традицією в ці дні віддавати пошану тим, хто пройшов крізь горнило Другої світової війни – ветеранам, учасникам та дітям війни. 
8 травня представники учнівського самоврядування від імені дружного колективу учнів і працівників Кам’янського ЦППРК привітали зі святами дітей війни фельдшера Булай Л.О., яка працює в КЦППРК та колишню працівницю нашого навчального закладу Клюшник Н.Д.
Покладанням квітів до стели воїнам-визволителям та пам’ятника розстріляним під час фашистської окупації представники учнівського самоврядування вшанували подвиг героїв та пам’ять загиблих у тій страшній війні.  
Вітаємо всіх з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги! Бажаємо мирного неба над головою!
Прес-служба Кам’янського ЦППРК