Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Багатовікова історія українського народу – це літопис життя народу-великомученика, на долю якого випало досить лиха… 

Україна в 1932 – 1933 роках пережила страшну трагедію – Голодний Мор, який забрав життя мільйонів наших земляків.
Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору меморіальними урочистостями. Колектив Кам’янського ЦППРК кожного року приєднується до них. 
Цього року в навчальному закладі було проведено заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів «Людської пам’яті мости…»:
23 листопада на будівлях центру було приспущено Державний Прапор України з траурною стрічкою. 
Класними керівниками були проведені виховні години «Великий голод – вічний гріх», працівники бібліотеки оформили в бібліотеках навчального закладу виставку-пам’ять «Гіркі сльози України», а в холі Центру куточок пам’яті «Засвіти свічку».
Викладачем історії Малишевою Л.П. було проведено «Урок пам’яті», під час якого вона розповіла про три голодомори на Україні. Захід супроводжувався демонстрацією на мультимедійному екрані матеріалів про страшні події в історії нашої країни,  використовувався документальний фільм «Білим по-чорному». Пам’ять жертв Голодомору вшанували хвилиною мовчання.
На вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору щорічно у четверту суботу листопада всі небайдужі громадяни світу приєднуються до акції «Засвіти свічку!». Колектив КЦППРК завжди приймає участь в цій акції. Тож, 24 листопада співробітники та учні нашого Центру запалили свічки. Ці вогники символізували нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників.
Ми, громадяни світу, повинні знати і пам’ятати масштаби трагедії, котра у мирний час відібрала в Україні мільйони людських життів.
Ми, мешканці планети Земля, маємо знати й пам’ятати причини того страшного лиха, аби не дозволити його повторення будь-де та будь-коли.