Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

 21 листопада ми, українці, відзначаємо одне з знакових свят в історії нашої Батьківщини –  День Гідності та Свободи.

21 листопада 2013 року назавжди змінило історію українського сьогодення, бо саме в цей день вперше почались мирні протести за євроінтеграцію. Євромайдан став знаковою подією для українців. Суспільство зробило перший крок до Європи та показало рішучість своїх намірів… 
Українці довели, що в них є гідність. Свободу ж треба виборювати, а виборовши – відстоювати. І варто розуміти, що обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний! 
З нагоди Дня Гідності та Свободи в Кам’янському ЦППРК було проведено заходи, присвячені героїчним подвигам українських воїнів, боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України «У їхніх серцях жила Україна». Класні керівники провели з учнями своїх груп виховні години, працівниками бібліотеки оформили виставку-історію «Майдан. Пробудження гідності нації».
21 листопада 2018 року в Кам’янському ЦППРК відбулося патріотичне свято, присвячене Дню Гідності та Свободи. Цей захід було організовано та проведено разом з учнями керівником гурткової роботи Похіловою О.М. 
Під час проведення святкового заходу перед учнями виступили заступник директора Каменська В.Д. та почесний гість – активний учасник Революції Гідності, доброволець, учасник АТО Бабенко Г.Є.
Пам’ять про загиблих у боротьбі за свободу України було вшановано хвилиною мовчання.
  Вітаємо всіх зі святом! Нехай кожен день життя в нашій країні буде наповнений радістю, теплом, новими досягненнями та можливостями, а наші добрі справи примножать славу нашої Батьківщини – України!
Прес-служба КЦППРК