Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

 25 жовтня 2018 року Кам’янський міський центр зайнятості в тісній співпраці з Департаментом по гуманітарним питанням Кам’янської міської ради, підприємствами та навчальними закладами міста провів  «День кар’єри» - масштабний профорієнтаційний захід для учнів шкіл, метою якого було допомогти випускникам відповісти на питання: «Ким бути?», «Яку професію обрити?», «В який навчальний заклад піти навчатися?».

Учасниками стали близько 330 учнів 8 – 11 класів з 13 шкіл міста, 80 учнів ПТНЗ та вузів. Серед представлених навчальних закладів був і «Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів.  
Майбутнім абітурієнтам розповіли про професії, умови вступу та навчання, продемонстрували відеоролики, надали ілюстровані інформаційні буклети та ін. Агітбригада КЦППРК «Професіонали» презентувала професії нашого навчального закладу. За 10 хвилин учасники агітбригади своїм феєричним виступом довели, що наші професії такі, які потребують постійного пошуку, творчої фантазії та користуються попитом на ринку праці, наш Центр – сучасний професійно-технічний навчальний заклад, який випускає висококласних фахівців, наші учні – найкращі. Створити щось прекрасне, відчути свій талант – таким є наше гасло! Це якості гарант!
Присутні були у захваті від виступу «Професіоналів» і висловили думку про те, що з задоволенням переглянули б його ще раз. Дехто замислився над тим, щоб прийти навчатися майбутній професії саме в КЦППРК.
Тож, шановні абітурієнти, не лінуйтесь: до вибору життєвого вже зараз готуйтесь!
І ми заявляємо! Найбільш затребувані професії, найбільш творчі професії, найкращі майстри, викладачі в КЦППРК!
Хочеш престиж? Приходь в КЦППРК!