Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

 Собака – друг людини. Цей вислів нам відомий з раннього дитинства. Собаки живуть поряд з людьми вже багато тисяч років, вірно їм служать. Але люди не завжди добрі до них.

Нещодавно з одним гарним псом сталося лихо – в районі Водяної балки його збила машина і він залишився сам на сам з своєю бідою.
Але не  всі люди байдужі до чужого горя. Співробітниця КЦППРК  занепокоїлась долею собаки. Вона зв’язалася з волонтером Мариною, яка на своїх руках принесла собаку ветеринарну клініку «ALVET», розташовану в центрі міста. Працівники клініки займаються волонтерською роботою та піклуються про тварин які попали у біду, але це потребує коштів.  Псу, якого назвали Дружок, загрожувала ампутація. Волонтер Марина, яка на доброму рахунку у працівників клініки, домовилася і псу зробили операцію. Ветеринари врятували Дружку лапу – вставили спицю і є надія , що він після  одужання зможе нормально бігати.
В нашому навчальному закладі вже багато років діє волонтерський рух, тому учнівським самоврядуванням було вирішено виділити на лікування Дружка з учнівського фонду 200 грн., та кинути заклик про допомогу до всіх небайдужих. Учні відгукнулися на заклик. Наші волонтери збирають кошти, купують продукти, готують їжу та відвідують Дружка в клініці.  Учні КЦППРК Максимови Маша та Анатолій, Лакатош Альона, Самокіш Іра відвідують  Дружка в  клініці. Наші волонтери і надалі будуть піклуватися собакою. Але окрім Дружка в клініці знаходяться й інші тварини і всі вони потребують піклування, всім ім потрібен дім.
Люди! Не будьте байдужими! Якщо є в кого змога та бажання допоможіть «братам нашим меншим»: принесіть їжу, придбайте ліки, виділіть кошти на лікування. А може комусь потрібен вірний друг? Придивіться до Дружка та інших тварин і можливо так станеться що ви знайдете його саме серед них.
Доброта врятує світ! Будьте милосердними! Допоможіть «братам нашим меншим»!