Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

  14 жовтня весь український народ відзначав День Захисника України, День українського козацтва та Покрови.

В Кам’янському ЦППРК з нагоди свята було проведено низку заходів з патріотичного виховання «Нащадки козацької слави».
З 8 по 14 жовтня 2018 р. в нашому навчальному закладі проходив тематичний тиждень історії,  мета якого: виховання в учнів почуття поваги до національних державних символів, національної ідентичності, любові до рідного краю, почуття патріотизму, мужності, відданості.
Викладач історії Малишева Л.П. на площі Свободи біля Стели загиблих в зоні АТО воїнів - кам’янчан провела урок мужності та патріотизму. Учні розповідали про тих хто присвятив своє життя захисту рідної держави. Пам'ять наших мужніх співвітчизників, які боронили нашу землю на сході України вшанували покладанням квітів та хвилиною мовчання.
9 жовтня в історичному музеї м. Кам’янське відбулася презентація книги колишнього директора музею Циганок Н. О. «Війна очима дітей війни». Учні КЦППРК, які прийняли участь в цьому заході, з зацікавленістю та увагою слухали автора книги, яка розповіла як працювала над книгою, познайомила зі спогадами дітей і онуків тих, чиє дитинство припало  на роки ІІ Світової війни. Сестра Циганок Н.О. Селезньова І.  розповіла про свого батька в роки війни, а Купрій А. – про свою маму та прочитала власний вірш «Дітям розстріляним в Бабиному Яру». Автор книги Циганок Н.О. з найкращими побажаннями подарувала свою книгу учням КЦППРК.
В бібліотеках Центру було оновлено виставку-пам’ять «Герої, які не вмирають!» та оформлено книжкову виставку: «Козацька слава України». А 9 жовтня, завідувач бібліотеки Квашина Н.В. прийняла участь в семінарі бібліотекарів з патріотичного виховання в місті Дніпро , який з метою підвищення рівня краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання учнів організувала та провела методист НМЦ ПТО Олійник Л.О. Під час семінару його учасники  відвідали майданчик найвищого в Україні флагштоку з Державним Прапором України та музей АТО, ознайомилися з експозиціями в приміщенні музею та під відкритим небом, присвяченим подіям на сході, переглянули фільм.  
10 жовтня викладач Малишева Л.П. прийняла участь у роботі обласної секції викладачів суспільних дисциплін НМЦ ПТО в режимі он-лайн.
Протягом тижня учні переглянули документальні фільми: до 100-річчя української революції «Акт злуки УНР і ЗУНР» та про події в зоні АТО «Війна очима учасників АТО». Також класні керівники провели з учнями своїх груп інформаційну годину «Козацтво – слава України!» та виховну годину «Нас надихають подвиги героїв».
16 жовтня в КЦППРК відбулося свято «Доти буде Україна, поки будуть козаки» на яке завітали представники громадської організації «Патріот-2015» Некритий Павло та Наполов Богдан. Гості познайомили присутніх з експозицією переносного музею військової атрибутики. Експозиція викликала жвавий інтерес у присутніх. Представники учнівського самоврядування від імені всього колективу Центру привітали доблесних захисників зі святом.  Під час заходу учні мали змогу під керівництвом викладача предмету «Захист Відчизни» Донченко В.С. відпрацювати практичні навички по розбору та зборці автомату Калашнікова. В рамках заходу викладачі фізичного виховання Чумаченко В.М. та Липа В.М. підготували та провели спортивні змагання.
Ми живемо в Україні, тому повинні знати і шанувати історію, традиції та культуру нашої держави. І в цей нелегкий час ми повинні бути справжніми патріотами, відстоювати єдність, суверенітет і незалежність України. Завдяки сміливості та героїзму українських воїнів увесь світ побачив, що ми – народ, який гідно відстоює свою незалежність і має право вільно жити на рідній землі.
Вітаємо всіх з Днем Захисника України та щиро зичимо доброго здоров’я, щастя, родинного затишку, миру, натхнення і високих звершень на благо розквіту Великої Української Державності!