Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Як правило, батьки замислюються над майбутньою професією своєї дитини поспіхом, десь напередодні закінчення школи. Всеукраїнський  соціально-профорієнтаційний проект «Місто Професій», за ініціативи Міжнародного ділового журналу Community Business Magazine, має  на меті виправити дану ситуацію і подарувати можливість пізнати світ професій дітям від 2 до 18 років. Наше місто вже другий рік поспіль приймає участь в цьому проекті.

Серед закладів Кам’янського, які з радістю підтримали таку корисну ініціативу та приймають участь у проекті «Місто Професій»  –  Кам’янський ЦППРК  на чолі з директором Донченко І.Л. 
Колектив нашого Центру повністю розділяє думку організаторів проекту щодо важливості профорієнтаційних заходів для дітей та молоді які допомагають кожному зорієнтуватися у складному, проте захоплюючому світі професій.
Тож, 8 вересня 2018 року в Центральному парку Каменського, куди юних кам’янчан знову запросили відвідати незвичайне «Місто професій», Кам’янський ЦППРК, який  поставив перед собою мету – дати кожній дитині можливість реалізувати свій потенціал та допомогти зробити правильний професійний вибір, представив на своїй локації неймовірно цікаві професії, яким навчають в нашому професійно-технічному закладі. 
Майстри виробничого навчання разом з учнями підготували та провели цікаві майстер-класи: «Ліплення цукрових квітів», «Розпис пряників», «Складання серветок», «Ліплення вареників в асортименті», «Упаковка подарунків японською технікою Фурошикі», «Орігамі з рушників», «Канзаши (виготовлення квітів з стрічки)», «Діамантове сяйво», «Сучасна українська коса».
Юні відвідувачі змогли спробувати себе в ролі продавців, перукарів, візажистів, манікюрників, кравців, кухарів, кондитерів, офіціантів. Діти, які опанували усі майстер-класи отримали сертифікат - запрошення до навчання в нашому Центрі.
Цьогорічне «Місто професій»  – масштабне свято, на яке були запрошені представники 40 професій і яке з нетерпінням чекали не тільки діти, а й батьки, викликало однозначний фурор!
8 вересня ми мали змогу ще раз переконатися в тому, що  такі проекти надзвичайно важливі, адже вони не лише дають змогу підростаючому поколінню ближче ознайомитись з різними професіями, а й краще зрозуміти всю необхідність та важливість правильно обраної справи.

Прес-служба Кам’янського ЦППРК