Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

ПЕРШИЙ УРОК 2018

УКРАЇНИ ВІРНІЇ СИНИ: МОЛОДЬ, ДЕРЖАВА, ПАТРІОТИЗМ
 
В перші дні вересня 1918 року для учнівської молоді Кам’янського ЦППРК, як і для мільйонів українських дітлахів, юнацтва та молоді,    розпочався новий навчальний рік.
В Кам’янському ЦППРК першими уроками стали уроки патріотизму. 
Для першокурсників новий навчальний рік розпочався з уроку «України вірнії сини: молодь, держава, патріотизм» в музеї історії міста Кам’янського, який підготувала та провела завідувач відділу науково-освітньої роботи Мащенко О. О. Захід супроводжувався демонстрацією фото та відео матеріалів. 
На початку заходу перед першокурсниками виступила заступник директора з НВР Хурда М.С. та привітала їх з тим, що вони обрали саме наш навчальний заклад в якому готують фахівців з дуже актуальних на ринку праці спеціальностей. Навчання в ПТНЗ – це перша сходинка до кар’єрного зросту.
Мащенко О.О. теж привітала учнів з вступом у доросле життя, бо тепер від них, від того, як вони будуть навчатись обраним професіям, а потім працювати  залежить не тільки власне майбутнє, а й майбутнє країни.
Під час проведення уроку було розкрито тему «патріотизм», його витоки, що означає бути патріотом.
Наша Україна, як земля, як держава виписана саме патріотами. Протягом століть люди боронили землю на якій жили: і в княжу добу, і в козацьку, і в наші часи…  
Учні дізналися про подвиг Микити Галагана у 1648 р. під Корсунем, подвиг 300 козаків під Берестечком у 1651 р. …
ХХ ст.. І Світова війна. Січові стрільці – юнаки, що плекали ідею незалежної України…
Революція – час творення нової незалежної Української держави. Назавжди в пам’яті залишиться подвиг Героїв Крут – учнів, студентів, молоді, що стали на захист УНР.
ІІ Світова війна. Молоді люди боролися за рідну землю. В лавах УПА воював проти загарбників П.Войтюк, який потім пов’язав свою долю з нашим містом. Учасницею Інтернаціонального союзу була наша землячка Г.Романова. В партизанських лісах воювала наша землячка Л.Шумська. Різні люди, різні долі, але об’єднує їх одне величне почуття патріотизму – любові до рідної землі…
Революція на граніті… Незалежність… 
Майдан… І як завжди першою була молодь… Першою жертвою на майдані став С.Нігоян… АТО. І знову найвищий вияв патріотизму молоді…  Серед тих, хто боронить нашу землю в зоні проведення Операції об’єднаних сил випускники КЦППРК 2016 р. Вареничко Е. та Нестеров О. 
Для учнів старших курсів викладач Малишева Л.П., за технічної підтримки викладача Давидова М.В., провела в конференц-залі перший урок «Герої для нас як приклад…», який проведено на високому рівні з використанням мультимедійної техніки та відеоматеріалів, дуже об’ємно висвітлено тему мужності, патріотизму та героїзму в ім’я свободи, незалежності нашої держави. 
Історію творять мужні, чесні люди – справжні патріоти нашої держави. Саме про них і розповідала Малишева Л.П. на першому уроці. Бо й зараз поряд з нами живуть, на перший погляд, звичайні українці, які своїм прикладом показують, як повинен себе поводити справжній патріот, спонукають діяти, боротись заради рідної країни. І ми з гордістю називаємо їх героями, пишаємось ними.
Патріотизм поєднує в собі любов до України, до свого народу, гордість за її минуле і сьогодення, готовність до їх захисту, спадкоємності у відстоюванні ідеалів свободи та державності України, її громадян від княжої доби, Гетьманського козацького війська, військ УНР, січових стрільців, воїнів УПА до часів Незалежності, Майдану, героїв Небесної Сотні та зони АТО.
Молодь – майбутнє нашої держави. Ми прагнемо виховувати наших учнів справжніми патріотами, що  своїми знаннями, працею, здобутками будуть творити майбутнє рідної країни.