Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

 Щороку 8 та 9 травня ми відзначаємо знаменні свята – День пам’яті та примирення і День Перемоги, вшановуючи подвиг героїв та пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Свято Перемоги назавжди залишиться символом тріумфу добра над злом. Наш обов’язок – берегти й передавати нащадкам пам’ять про трагедію світової війни, про мужність і нездоланність Українського народу, який разом з іншими народами зупинив фашизм у Європі.
Напередодні свята учні Кам’янського ЦППРК відвідали Народний музей ВАТ «ДМК». Особливу увагу викликала військова зала присвячена Другій світовій війні. 
8 травня в холі центру відбулася урочиста лінійка до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги. Її підготувала керівник гурткової роботи Похілова Л.М., а провели, разом з учнями та за технічної підтримки викладача Давидова М.В., працівники бібліотеки Вірх Т.І. та Квашина Н.В. Перед присутніми виступили заступники директора Хурда М.С. і Каменська В.Д. та викладач Малишева Л.П.
Вже стало традицією в ці дні віддавати пошану тим, хто пройшов крізь горнило Другої світової війни – ветеранам, учасникам та дітям війни.
7 травня учні групи ПРМ-3/11 разом з майстром Лисицею А.О. відвідали та привітали зі святами колишню працівницю – дитину війни Клюшник Н.Д. Вона настільки розчулилася, що колектив її не забуває, завжди вітає зі святами, тож, подзвонила адміністрації КЦППРК і висловила свою подяку за турботу. А під час урочистої лінійки наш дружний колектив привітав зі святом фельдшер Булай Л.О. – дитину війни, яка працює в нашому навчальному закладі та подарував квіти і солодкі подарунки.
Після урочистої лінійки представники КЦППРК – учні груп ПРМ-3/9 та ПРМ-3/7 разом з майстрами в/н Лисицею А.О. та Грінь А.В., вшанували пам’ять покладанням квітів до меморіалу воїнам АТО та до пам’ятника розстріляним під час фашистської окупації.  
З нагоди 73-ї річниці Перемоги  класні керівники провели з учнями своїх груп Інформаційна година «Україна у Другій світовій війні», а вихователь Тимошенко О.М. з учнями-мешканцями гуртожитку Година пам'яті «За нами Перемога». В бібліотеках КЦППРК Вірх Т.І. та Квашиною Н.В. були оформлені виставки-пам’ять «Хай вічно горить вогонь пам’яті людської» та «Пам’ятаємо. Шануємо. Славимо.».
Вітаємо всіх з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги! Бажаємо мирного неба над головою!

 
Прес-служба Кам’янського ЦППРК