Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

 Протягом квітня - травня 2018 року в Кам’янському ЦППРК проходив Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Згідно «Плану заходів з підготовки та проведення місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності в КЦППРК» в навчальному закладі проводилося безліч різноманітних заходів: це і оновлення матеріалів куточків з охорони праці та безпеки життєдіяльності в кабінетах, майстернях, лабораторіях, бібліотеках, гуртожитку та інших приміщеннях, проведення практичного тренінгу з евакуації учнів та працівників з приміщень навчальних корпусів і гуртожитку, навчання з обслуговуючим персоналом щодо дій на випадок виникнення пожежі та ін.. 
Серед виховних заходів були різноманітні конкурси, вікторини, естафети на знання правил безпечної поведінки та з питань невиробничого травматизму («Правила безпечної поведінки», Безпека та загрози», «Виживання в екстремальній ситуації» тощо).
Учнівське самоврядування організувало випуск стіннівок, присвячених охороні праці та безпеці життєдіяльності.
Класні керівники та майстри в/н провели батьківські збори з тематики запобігання травматизму серед учнів.
Також, протягом місяця, класні керівники з учнями груп та вихователі з учнями-мешканцями гуртожитку провели виховні та інформаційні години. 
Так класний керівник Федоренко Т.Г. (викладач хімії) провела виховну годину «Про вжиття заходів щодо протидій надзвичайним ситуаціям». Вона нагадала учням про джерела хімічних небезпек та дії у випадку загрози  їх виникнення. Завдяки цьому уроку учні поглибили свої знання з питань цивільного захисту, повторили правила поведінки у складних ситуаціях та закріпили навички надання допомоги постраждалим. Федоренко Т.Г. акцентувала увагу учнів на тому, що дуже важливо під час надзвичайних ситуацій не розгубитись, взяти себе в руки і пригадати, як поводитися за таких обставин та не лише врятуватися самому, а й допомогти іншим.
Класний керівник Малишева Л.П. провела виховну годину «Небезпека отруєнь неїстівними грибами та перша допомога при отруєнні». Це дуже важлива тема, бо на сьогодні не існує ефективного способу, щоб відрізнити отруйні гриби від їстівних. Однак, незважаючи на це, протягом століть люди через свої смакові пристрасті піддають себе такому смертельному ризику при вживанні грибів. Тим більш, що загрозу життю та здоров’ю представляють також і отруєння їстівними грибами при порушенні їх строку та умов зберігання і неправильному приготуванні.
Питання дорожнього руху, а зокрема правила поведінки пішоходів, висвітлила в виховній годині «Безпека руху пішохода» класний керівник Цвях С.М., а злободенні питання пожежної безпеки стали темою виховної години «Про пожежну безпеку» класного керівника Драгун О.В.
Класний керівник Гук Т.В. провела виховну годину «Рятуй своє життя» на загальну тему безпеки життєдіяльності та охорони праці. 
Вихователь гуртожитку Козловська І.В. провела інформаційну година «28 квітня – Всесвітній день охорони праці».
Протягом місяця фельдшером Булай Л.О. та викладачем Клюєвою Л.Ф. було проведено уроки з основ медичних знань: «»Вплив куріння, алкоголю та наркотиків на організм дівчини», «Основні способи реанімації. Оволодіння методикою проведення штучного дихання», «Надання першої допомоги при відмороженнях, опіках, утопленні, ураженні електричним струмом». 
24 квітня в Кам’янському ЦППРК проходив День цивільного захисту, під час якого відбулися об’єктові тренування спільно з Управлінням ЦЗН. Було проведено практичне відпрацювання евакуації учнів та працівників КЦППРК з навчального корпусу. Співробітники Управління ЦЗН познайомили присутніх з правилами користування вогнегасниками та продемонстрували їх використання на практиці. Інженер з охорони праці Перетятько В.І. розповів присутнім про правила користування протигазами, а наші хлопці на практиці показали як правильно надягати протигаз . Фельдшер Булай Л.О.  разом з ученицями продемонстрували як потрібно надавати першу медичну допомогу при різноманітних травмах, опіках, переломах.    
В рамках проведення місячника в Кам’янському ЦППРК відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
Керівник гуртка Байдуж О.М. разом з учнями та за технічної підтримки викладача Давидова М.В. підготували та провели мітинг-реквієм до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії. Перед присутніми виступив ліквідатор аварії на ЧАЕС – інженер з охорони праці КЦППРК Перетятько В.І.
Працівниками бібліотеки Квашиною Н.В. та Вірх Т.І. в бібліотеках Центру було оформлено виставки-пам’ять «Чорнобиль – біль душі людської» і «Біль і крик душі Чорнобиль» та проведено інформаційну годину «Найтрагічніші техногенні катастрофи».
Класні керівника провели з учнями груп виховну годину «Чорнобиль – наш біль», а в гуртожитку з учнями-мешканцями вихователь Козловська І.В. – круглий стіл «Чорний біль України», вихователь Тимошенко О.М. – виховний захід до Дня Чорнобильської трагедії.
Під час проведення тижня для пропаганди охорони праці та безпеки життєдіяльності активно застосовувалися інформаційно-комунікаційні технології. Учні та співробітники КЦППРК отримали багато корисної інформації та відпрацювали навички, які зможуть застосувати на практиці в разі виникнення надзвичайної ситуації

Прес-служба Кам’янського ЦППРК