Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

 З 1 по 30 березня і  з 2 по 27 квітня в Кам’янському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів проводилися курси підвищення кваліфікації для майстрів виробничого навчання з професії «Кухар » і «Кондитер» відповідно. За цей час свій фаховий рівень підвищили більше 80 майстрів виробничого навчання з ПТНЗ Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Донецької, Луганської, Полтавської , Миколаївської та інших областей України.

Під час проведення  курсів педагогічні працівники нашого центру ділилися своїми знаннями, власним досвідом і особистими здобутками зі слухачами.

Курси включали теоретичну і практичну частину.

Зокрема, проводилися лекції, основною метою яких було ознайомлення присутніх з новітніми технологіями сучасної кулінарії та кондитерського мистецтва, з вимогами до сучасного посуду та тенденціями подачі і конструювання страв, інноваційним устаткуванням ресторанного господарства.

Окрім цього, майстри КЦППРК проводили майстер – класи з приготування м’ясних та рибних страв, салатів, соусів, гарнірів, декоративного нарізання овочів. Кондитери, проявляючи креативність, демонстрували роботу з силіконовими формами, з шоколадом, трансферами для шоколаду, виготовляли тістечка, торти, пасхальні декори з пряників, проводився майстер клас з англійської техніки «Цукрові квіти».

Все побачене і почуте було відпрацьоване кожним слухачем власноруч .

 

Результатом засвоєння навчальної програми підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання стало підвищення якості їх знань та отримані посвідчення про підвищення кваліфікації.