Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

 В народі кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки правильно ви оберете свій життєвий шлях, залежить те, яке місце в суспільстві ви будете займати. 

Світ професій – складний та захоплюючий. Зорієнтуватись у ньому інколи дуже важко. 
Як же із тисяч професій обрати ту, яка приносила б найбільшу користь людям, країні? Як знайти заняття, що дало б змогу відчути себе потрібним, повноцінним і задоволеним власною роботою? Як уникнути помилок і розчарувань у майбутньому?
Подібні питання, мабуть, виникають у кожної молодої людини.
З метою формування у учнівської молоді відповідального ставлення до планування професійної кар’єри за рахунок розширення знань про світ професійної праці на шляху до самовизначення, підвищення престижності робітничих професій на території 24 квітня 2018 року Кам’янський міський центр зайнятості спільно з Департаментом з гуманітарних питань Кам’янської міської ради організували проведення профорієнтаційного заходу «День професійного самовизначення».
Одним із закладів нашого міста, який з радістю підтримав таку корисну ініціативу та прийняв участь у роботі «Дня професійного самовизначення» став Кам’янський ЦППРК  на чолі з директором Донченко І.Л. 
Колектив нашого навчального закладу повністю розділяє думку організаторів заходу щодо важливості профорієнтаційних заходів як для учнівської молоді, так і для роботодавців.
Наш Центр представив неймовірно цікаві професії, яким навчають в нашому професійно-технічному закладі. 
Майстри виробничого навчання Кам’янського ЦППРК разом з учнями підготували та провели цікаві майстер-класи від яких учасники заходу були у захваті. 
Це  майстер-класи: «Оздоблення пряників» (майстер в/н Сабадаш Ю.А.), «Карвінг» (майстер в/н Школьна О.В.), «Упаковка подарунків японською технікою «Фурошикі»» «Орігамі з рушників», «Сучасні способи зав’язування шарфів» (старший майстер Буян А.В.), «Візаж» » (майстер в/н Літвінова І.М.), «Перукарське мистецтво» (майстер в/н Лисиця А.О.). Також присутні мали змогу отримати консультацію майстра з манікюру (майстер в/н Чорна Т.А.) та помилуватися чудовими моделями одягу з колекції «Модні штучки», яку було розроблено та виготовлено викладачами та майстрами в/н нашого Центру разом з учнями. В якості моделей виступали наші учениці – учасниці Театру мод «Натхнення». 
Такі заходи, як «День професійного самовизначення», надзвичайно важливі, адже вони не лише дають змогу підростаючому поколінню ближче ознайомитись з різними професіями та краще зрозуміти всю необхідність та важливість правильно обраної справи, а й роботодавцям на власні очі переконатись, що професійно-технічна освіта – це кузня якісних висококваліфікованих робітничих кадрів!