Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

 5 квітня в музеї історії Кам’янського відбулися урочисті проводи юнаків міста на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. На урочистості були запрошені батьки та друзі призовників, військовослужбовці, ветерани, представники громадськості.

Перед початком цього урочистого заходу представниці учнівського самоврядування Кам’янського ЦППРК Худякова Діана, Семинога Вікторія та Вареник Олена вручили майбутнім захисникам України подарунки від міської влади та висловили теплі побажання. Також, призовники отримали подарунки від міської громадської організації ветеранів.
Майбутніх захисників Вітчизни привітав секретар міської ради Олександр Залевський. Він побажав хлопцям гідно нести військову службу і стояти на сторожі інтересів рідної держави. До привітань приєднався і заступник міського голови Владислав Мелешко. Перед призовниками виступили заступник військового комісара міського об’єднаного військкомату Євген Самборський, учасник АТО, начальник відділу молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань міської ради Анатолій Івашина. 
З напутніми словами до хлопців звернулися почесні гості: голова міської громадської організації ветеранів Людмила Теселкіна, ветеран Другої Світової війни, визволитель Кам’янського Віктор Трофимов і кам’янчанин Роман Павленко, який недавно пройшов строкову військову службу. Всі вони бажали призовникам успіхів у майбутній службі, а також побажали всім повернутися додому здоровими і змужнілими.
Студенти міських навчальних закладів подарували присутнім яскраву концертну програму.
Священики УПЦ відслужили молебень за призовників, благословили майбутніх захисників України та вручили кожному з них хрестик, молитву воїна та ікону.
Бажаємо майбутнім воїнам успіхів у службі та мирного неба.
 
Прес-служба Кам’янського ЦППРК