Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

 14 березня 2018 року на базі ВПУ відбувся регіональний тур фестивалю художньої самодіяльності ПТНЗ «Фестивальний дивограй профтехосвіти 2018».

Кам’янський ЦППРК представив на розсуд журі та глядачів концертну програму «Україна, ми твоє майбутнє», яка повністю висвітила цьогорічну тему фестивалю. 
Керівник гурткової роботи Похілова О.М. склала програму так, що літературний матеріал у виконанні ведучих Харєва Родіона та Рашевської Ольги гармонійно переплітався з концертними номерами.
Чарівна дівчина – учениця нашого центру Андрощук Наталка  виконала пісню з репертуару К. Бойко «Україна». 
Хореографічний колектив «Starfall» (Зорепад) продемонстрував присутнім всю багатогранність таланту його учасників. Серед номерів, які виконали наші учні, був і сучасний танок «Despacito», і  «Вальс», і український танок «Василина».  
Виступ театру мод «Натхнення» (керівник Вірх Т.І.) з колекцією «Дика орхідея» як завжди був на високому рівні. 
Кульмінацією концерту стала пісня на слова А. Бінцаровської та музику С. Родька «Молодь змінює світ» у виконанні  Андрощук Наталії та  Явтушенко Іванни.
Відзначимо оригінальність всієї композиції. Через музичний і танцювальний матеріал, естетику костюмів і реквізиту наші учні продемонстрували свою любов до України.
Юність – час окрилених мрій і творчого дерзання, роки пошуку незвіданої дороги, різнобарв’я життя. Юність – це молодість, здоров’я, це віра у завтрашній день. 
Ми молодість – майбутнє України,
Ми ті, кому довірили життя.
Життя своєї власної країни,
її надію й віру в майбуття.
 
Прес-служба Кам’янського ЦППРК