Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

 20 лютого  –  День Героїв Небесної Сотні. В цей день ми вшановуємо мужність, стійкість і силу духу громадян – учителів  та студентів, підприємців та журналістів, вчених та академіків, художників та музикантів, громадських діячів та простих робітників, які обороняючи демократичні ідеали, відстоюючи права і свободи людини, майбутнє Української держави в Європейському Союзі, віддали своє життя під час Революції гідності. 

         Напередодні пам’ятного дня в холі Центру працівники бібліотеки оформили виставку-пам’ять «Небесній сотні, шана й молитви за чисті душі, що злетіли в небо».
20 лютого 2018 року в Кам’янському ЦППРК відбувся мітинг-реквієм «Пам’ять героїв у полум’ї свічок» на вшанування Героїв Небесної Сотні, який підготувала та провела викладач Малишева Л.П., за технічної підтримки викладача Давидова М.В. 
Виступ Малишевої Л.П. супроводжувався презентацією «Пам’ять героїв у полум’ї свічок» та піснею у виконанні Тіни Роз «Мамо, не плач». Під час заходу учні переглянули документальні фільми «Еволюція гідності (хроніка 20.02.2014 р.)» та «Небесна сотня поіменно. Пам’яті Героїв Небесної Сотні». 
Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання. 
В нашому навчальному закладі відбулися й інші заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні: класні керівники провели з учнями своїх груп інформаційні години, працівника бібліотеки оновили  виставка-пам’ять «Герої не вмирають», вихователь гуртожитку Сабадаж В.М. провела з мешканцями гуртожитку виховну годину «Нас надихають подвиги героїв (Герої  Небесної Сотні)». 
Ми пам’ятаємо. Ми пишаємось. Ми будемо гідними.

Прес-служба Кам’янського ЦППРК