Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

 17 лютого у світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію.

       Його поява пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети – незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності. Рішення відзначати це свято, було прийнято 13 листопада 1998 року в місті Токіо, де представники-ініціатори «руху доброти» від різних країн, запропонували святкувати цей день саме 17 лютого! Поступово до святкування цього чудового дня приєднувалося все більше і більше країн.

В Україні святкування Дня спонтанного прояву доброти поки що проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти стосовно всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини –  радість інших людей.
Напередодні Дня спонтанного прояву доброти волонтери Кам’янського ЦППРК відвідали Будинок малятка та принесли такі необхідні для комфорту малюків, які виховуються в цьому дитячому закладі, підгузки та серветки. 
Ми закликаємо всіх: 
«Робіть добрі та гарні вчинки не лише в День спонтанного прояву доброти! Нехай в серці кожного прокинеться той світлячок, який буде дарувати добро кожному щодня!»

Прес-служба Кам’янського ЦППРК