Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

 100-та річниця бою під Крутами. Бій під Крутами – одна з тих сторінок історії, що привертають увагу суспільства. Ми вчитуємось в цю сторінку. Читаємо і не розуміємо: чому так сталося?

Цього року 29 січня в Україні на загальнодержавному рівні відзначалася 100-та річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
З метою акцентування уваги на важливості тем захисту Вітчизни та спорідненості категорій – моральність і патріотизм в ДПТНЗ «Кам’янський ЦППРК» було проведено низку заходів.
В бібліотеках Центру Квашиною Н.В. та Вірх Т.І. було оформлено тематичні виставки «Понад Крутами – вічність у сурми сурмить».
29 січня класними керівниками та викладачем Малишевою Л.П. проведено єдину виховну годину «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ», а 30 січня інформаційну годину «Нас надихають подвиги героїв». В гуртожитку вихователем Козловською І.В. для мешканців – інформаційну годину «Вони боролись за рідну Україну». Під час цих заходів було проведено історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього життя.
З0 січня учні Центру разом з викладачем Цвях С.С., працівниками бібліотеки Вірх Т.І. та Квашиною Н.В. і майстрами виробничого навчання відвідали музей історії міста Кам’янського. Старший науковий працівник музею Мельник Яна Сергіївна підготувала та провела урок історичної пам’яті «Крути. Ціна свободи». Дуже цікавий та змістовний історичний матеріал, з яким познайомила присутніх Яна Сергіївна, супроводжувався відеоматеріалами, серед яких був і кліп на пісню «Ніколи не плач», присвячений пам’яті героїв Крут, у виконанні гурту «Тінь Сонця» (Сергій Василюк та ін.). 
Також, Мельник Я.С. довела до відома присутніх, що в кінці грудня 2017 року вийшов трейлер фільму «Крути 1918» режисера Олексія Шапарєва, прем’єру якої призначено на 6 грудня 2018 року – День Збройних сил України. Всі бажаючі мають змогу переглянути трейлер за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=IpO9ao3vTA4.
Можливо хтось скаже, що бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, але для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України, за її майбутнє.
Пам’ятайте про Крути!

Прес-служба Кам’янського ЦППРК