Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

 Нам берегти тебе, Соборну і єдину, і нам твою історію творить. «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»,– говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Саме тому, ми повинні знати свою історію, своє минуле.

22 січня Україна відзначала знаменну дату в історії становлення української державності – День Соборності України. 
Ця дата пов’язана з двома подіями Української революції 1918-1923 років: проголошенням IV Універсалом Центральної Ради Української Народної Республіки самостійною, незалежною, вільною та суверенною державою (22 січня 1918 р.) та Актом Злуки двох державних утворень на українських землях – Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки (22 січня 1919 р.).
З метою поглиблення знань молоді про історію виникнення свята Соборності  України, найважливіші події в історії України, ідею побудови української самостійної, соборної держави в ДПТНЗ «Кам’янський ЦППРК» відбулася низка заходів. 
18 січня класні керівники провели з учнями своїх груп виховну годину «Від автономії до суверенності», присвячену проголошенню 22 січня 2018 р. незалежності Української Народної Республіки, а 23 січня  інформаційну годину «Живий подих історії».
19 січня працівниками бібліотеки Квашиною Н.В. та Вірх Т.І. в холі центру була оформлена виставка «22 січня – День Соборності України», а в бібліотеках Центру тематичні полички «Свято єднання і державності».
22 січня викладач історії Малишева Л.П. провела для учнів навчального закладу єдиний урок «Час історичного вибору», під час якого висвітлила найважливіші події в історії України, що стали передумовами й причинами об’єднавчого процесу. Також, в цей день вихователь гуртожитку Сабадаж В.М. провела для мешканців інформаційну годину «Соборна Україна одна на всіх, як оберіг».
Україна… Її майбутнє в руках молоді. Від вас залежить, якою буде наша держава! Для цього сьогодні потрібно головне – впевненість у силах народу, дружна робота та віра в його успіх, у майбутнє України!

Прес-служба Кам’янського ЦППРК