Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

 Зведені списки педагогічних працівників

п/п

П.Б.

Займана посада

Кваліфікаційна категорія та звання

Курси підвищення кваліфікації

(де, коли,

з якого предмету)

Рік

чергової атестації

1.

Донченко                   Ірина Леонідівна

Директор, викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ, 2017р. ІПОІППУМО м.Біла Церква

Курси з  охорони праці,2016р.

2018

2.

Гончарова Ліна Іванівна

Заст. дир. з НВЧ, викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Курси з охорони праці,  2016р

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ, 2017р. ІПОІППУМО м.Біла Церква

2022

3.

Хурда Маргарита Семенівна

Заст. директора з НВР , викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Курси з охорони праці, 2016р

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ, 2017р. ІПОІППУМО м.Біла Церква

2018

4

Каменська Віра Дмитрівна

Заст.директора з НР, викладач світової літератури

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Курси з  охорони праці,2016р.

Курси світової літератури ДОІППО, 2013р.

2020

5

Кільчинська Лариса Леонідівна

Завідуюча відділенням, викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Курси правознавства та сусп. дисц. ДОІППО, 2017.

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ Універс.менедж-ту освіти АПК України, 2013р.

2021

6

Буян Альона Володимирівна

Старший майстер, викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ 2014р., НАПНУДВНЗ"УМО"

 Курси інформатики ДОІППО, 2017р.

2021

7

Дащенко Наталія Миколаївна

Ст.майстер, викладач спецдисцплін

спеціаліст

Курси для майстрів в/н, 2015р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква.

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ -ІПОІППУМО  м.Біла церква, 2017р.

 

2022/

2018

8

Каменська Анна Олегівна

Методист, викладач біології

Спеціаліст першої категорії

Курси (біологія, екології) ДОІППО, 2017р.

2018

9

Федоренко Тетяна Гаврилівна

Виладач хімії, біології

Спеціаліст вищої категорії

Курси (біологія, екологія), ДОІППО, 2017р, Курси (хімія), ДОІППО, 2013р.

2019

10

Драгун Ольга Володимирівна

Викладач математики

Спеціаліст вищої категорії

Курси математики, фізики та астрономії ДОІППО, 2017р

2019

11

Гаврилюк Анастасія Павлівна

Викладач англійської мови

спеціаліст

2016р.навчається в ДНУ ім. О.Гончара ІVкурс спеціальність філологія(англійська)

 

12

Кириченко Ліана Вікторівна

Викладач англійської мови

Спеціаліст першої категорії

Курси анг.мови та літ-ри ,ДОІППО, 2017р

2019

13

Цвях Світлана Миколаївна

Викладач української мови та літератури

Спеціаліст вищої категорії

Курси укр.мови та літ-ри ,ДОІППО, 2017р.

 

2018

14

Радченко Тетяна Володимирівна

Викладач фізики

Спеціаліст першої категорії

Курси математики і фізики, ДОІППО,

2017р.

2018

15

Малишева Любов Петрівна

Викладач суспільних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Курси історії, правознавства, сусп.дисциплн ДОІППО, 2016р.

2022

16

Руденко Олена Петрівна

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст першої категорії

Курси історії, правоз-ва та сусп.дисц., 2017р.

Курси географії та економіки, 2013р.

Курси підв. квал.викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ, 2017р., ІПОІППУМО м.Біла Церква

2019

17

Донченко Володимир Савелійович

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Курси"Захисту Вітчизни" ДОІППО, 2013р.

Курси з географії та економіки ДОІППО, 2016р.

2019

18

Клюєва Людмила Федорівна

Соціальний педагог, викладач захисту Вітчизни

Спеціаліст вищої категорії

 Медична сестра ЦО,1983р.

Курси Захист Вітчизни ДОІППО, 2015р.

2019

19

Шевченко Катерина Володимирівна

Майстер виробничого навчання, викладач спецдисциплін

Майстер в/н І категорії/

спеціаліст

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ.-ІПОІППУМО  м.Біла церква-план 2018р.

Курси для майстрів в/н, 2014р., ІПОІППУМО м. Донецьк 

2018

20

Сокирка Оксана Іванівна

Викладач спецдисциплін

спеціаліст

Харківський державний університет харчування та торгівлі, кваліфікація:ступінь вищої освіти бакалавр, спеціальність "Товарознавство і торгівельне підприємництво", 2017р.

 

21

Палабугіна  Олена Ашурбеківна

Психолог, викладач психології

Друга категорія

Курси- практичний психолог-ДОІППО, 2017р.

Курси підв. квал.викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ, 2017р., ІПОІППУМО м. Біла Церква

2018

22

Давидов Михайло Валерійович

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ, 2017р., ІПОІППУМО м.Біла Церква

2018

23

Петрова Наталія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання, викладач спецдисциплін

Майстер в/н ІІ категорії/

Спеціаліст першої категорії

Курси для майстрів в/н 2013р., ІПОІППУМО м. Донецьк

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ -2015р., НАПНУДВНЗ"УМО"

2019

24

Умеренко Олена Володимирівна

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст першої категорії

ДДТУ,2016р., кваліфікація: інженер –програміст

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ, 2017р. - ІПОІППУМО м.Біла Церква

2018

25

Охріменко Тетяна Юріївна

викладач фізичного виховання

Спеціаліст першої категорії

Курси  під.квал викладачів фізичної культури, ДОІППО, 2015р.

2021

26

Чумаченко Володимир Миколайович

керівник фізичного виховання

Спеціаліст вищої категорії

Курси під.квал викладачів фізичної культури, ДОІППО, 2015р. 

2022

27

Липа  Віктор Миколайович

Керівник гуртка, викладач фізичного виховання

спеціаліст

Курси викладачів фізичної культури ДОІППО, 2017р.

2018

28

Школьна Оксана Володимирівна

Майстер виробничого навчання,

 викладач спецдисциплін

Майстер в/н І категорії, спеціаліст

Курси для майстрів в/н, ІПОІППУМО м. Донецьк, 2014 р.

Курси підв. квал викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ.-ІПОІППУМО  м.Біла церква-план 2018р.

2018

29

Бараннік Раїса Петрівна

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ, м. Біла церква, 2016р.

2022

30

Гук Тетяна Вікторівна

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ,м. Біла церква, 2015р.

2020

31

Садикова Маргарита Рафиківна

майстер в/н,

викладач спецдисциплін

Майстер в/н І категорії/

спеціаліст першої категорії

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ -2015р., ІПОІППУМО м.Біла Церква .

Курси з  охорони праці.,2017р.

Курси для майстрів в/н 2013р., ІПОІППУМО м. Донецьк 

2021

32

Грищенко Ірина Іванівна

Викладач спецдисциплін

спеціаліст

Курси підв. квал. викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ -ІПОІППУМО  м.Біла церква, 2017р.

2020

33

Гаряча Антоніна Борисівна

Викладач спецдисциплін

спеціаліст

Вища. Київський національний університет культури і мистецтв., 2004р, спеціальність "Менеджмент організацій" , кваліфікація - менеджер модельного бізнесу.

 

34

Чорна Тетяна Анатоліївна

Майстер виробничого навчання, викладач спецдисциплін

Майстер в/н І категорії

спеціаліст

Курси для майстрів в/н 2014р, ІПОІППУМО м. Донецьк 

Курси викладачів проф - теор. підготовки ПТНЗ, 2017р

 

35

Панібудьласка Віра Миколаївна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н 2014р.,  ІПОІППУМО м. Донецьк 

2020

36

Токарєва

 Алла Василівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н , 2016р.,

Білоцерковський ІНПО ДВНЗ «УМО»

2020

37

Єщенко

Наталія Петрівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н , 2016р., Білоцерковський ІНПО

2020

38

Грінь

Алла Володимирівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н, 2015р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2022

39

Іванілова Марина

Юріївна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, 2015р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2022

40

Машаріпова Тетяна Вікторівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, 2017р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2018

41

Косяшнікова Наталія

Юріївна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н, ІПОІППУМО м. Донецьк, 2015р

2018

42

Кодряну

Лариса Миколаївна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, 2017р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2019

43

Ліповенко

Емма Євгенівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, 2015р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2022

44

Суденкова Тетяна Валентинівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н, 2016р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2018

45

Перетятько Лілія Олександрівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н, 2016р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2020

46

Крупій

 Лариса Миколаївна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, ІПОІППУМО м. Донецьк, 2015р

2022

47

Гапонова Ірина Олександрівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, ІПОІППУМО м. Донецьк, 2013р.

2019

48

Сабадаш

Юлія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н, 2016р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2018

49

Серебрякова Віта

Валентинівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, 2017р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2017

50

Мироненко Валентина Федорівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н, 2017р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2020

51

Страхова Антоніна Анатолівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, ІПОІППУМО м. Донецьк, 2013р.

2019

52

Гаркуша

Лія

 Анатоліївна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, 2017р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2018

53

Фундурат

 Ірина

 Іванівна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н, 2015р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2021

54

Лисиця

Антоніна

Олександрівна

Майстер виробничого навчання

 

 

 

55

Литвинова

Інна

Миколаївна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, ІПОІППУМО м. Донецьк, 2013р.

2019

56

Брага

Ольга

 Юріївна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н І категорії

Курси для майстрів в/н, 2016р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2019

57

Герасімова

 Лілія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання

Майстер в/н ІІ категорії

Курси для майстрів в/н, 2015р., ІПОІППУМО м.  Біла Церква

2022

58

Шуляк Ксенія Миколаївна

Майстер виробничого навчання

 

План -2018р  ІПОІППУМО м. Біла Церква

 

59

Шуляк Ксенія Миколаївна

Майстер виробничого навчання

 

План -2018р  ІПОІППУМО м. Біла Церква

 

 

 

 

Директор ДПТНЗ «Кам’янський ЦППРК»  Донченко І.Л.