Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

 Зведені списки педагогічних працівників

 

п/п

П.Б.

Займана посада

Кваліфікаційна категорія та звання

Стаж роботи

Тарифікаційний розряд*

 

Дані

про атестацію (рік, встановлена, присвоєна категорія, розряд, звання)

1

Каменська Віра Дмитрівна

Заст.директора з НР, викладач світової літератури

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

46р

14

2015

2

Федоренко Тетяна Гаврилівна

Виладач хімії

Спеціаліст вищої категорії

21р

14

2019

3

Драгун Ольга Володимирівна

Викладач математики

Спеціаліст вищої категорії

29р

14

2019

4

Каменська Анна Олегівна

Викладач біології,

 

 

 

Викладач спецдисциплін

 

 

Методист

Спеціаліст першої категорії,

 

 спеціаліст ІІ кат.

 

ІІ кат.

 

 

12р

13

2017

 

 

2018

 

 

 

2018

5

Гаврилюк Анастасія Павлівна

Викладач англійської мови

спеціаліст

11

 

6

Цвях Світлана Миколаївна

Викладач української мови та літератури

Спеціаліст вищої категорії

20р

14

2018

7

Радченко Тетяна Володимирівна

Викладач фізики

Спеціаліст першої категорії

21р

13

2018

8

Чічук Анастасія Костянтинівна

Викладач української мови та літератури

Спеціаліст

0

0

 

9

Півненко Інна Олександрівна

Викладач історії

Спеціаліст ІІ категорії

 

11р

11

2016

10

Руденко Олена Петрівна

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст першої категорії

15р

13

2019

11

Донченко Володимир Савелійович

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

21р.

14

2019

12

Клюєва Людмила Федорівна

Соціальний педагог, викладач математики,

Спеціаліст вищої категорії

25р

14

2019

13

Донченко                   Ірина Леонідівна

Директор, викладач спецдисциплін,

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

34р

14

2018

14

Шевченко Катерина Володимирівна

Майстер виробничого навчання

 

Викладач спецдисциплін

І категорія

 

 

ІІ категорія

16р

 

 

 

14

 

 

 

12

2015

 

 

 

2018

15

Сокирка Оксана Іванівна

Майстер виробничого навчання

 

Викладач спецдисциплін

І категорія

 

 

 

 

ІІ категорія

28р.

 

 

 

 

5р.

14

 

 

 

 

12

2019

 

 

 

 

2018

16

Палабугіна  Олена Ашурбеківна

Психолог

 

 

 викладач психології

Друга категорія

 

ІІ категорія

18р.

 

 

12

2017

 

 

2018

17

Давидов Михайло Валерійович

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії

31р

14

2018

18

Петрова Наталія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання

 

викладач спецдисциплін

ІІ категорія

 

 

 

І категорія

20р

 

 

 

16р.

14

 

 

 

13

2019

 

 

 

 

2019р

19

Умеренко Олена Володимирівна

Методист, викладач  інформатики та спецдисциплін

Спеціаліст першої категорії

17р

13

2018

20

Кільчинська Лариса Леонідівна

Завідуюча відділенням, викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії

43р

14

2016

21

Буян Альона Володимирівна

Старший майстер, викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

23р

14

2016

22

Чумаченко Володимир Миколайович

Керівник фізичного виховання

Спеціаліст вищої категорії

37р

14

2017

23

Липа  Віктор Миколайович

Викладач фізичного виховання

І категорія

15р

12

2019

24

Дащенко Наталія Миколаївна

 Ст.майстер

викладач спецдисцплін

 

ІІ категорія

24р/

4р.

 

11

 

2018

25

Хурда Маргарита Семенівна

Заст. директора з НВР , викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії

35р

14

2018

26

Гончарова Ліна Іванівна

Заст. дир. з НВЧ, викладач спецдисциплін,

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

31р

14

2017

27

Гук Тетяна Вікторівна

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

33р

14

2015

28

Садикова Маргарита Рафиківна

Майстер виробничого навчання

 

Викладач спецдисциплін

І категорія

 

 

І категорія

31р

 

 

14

 

 

13

2019

 

 

2016

29

Грищенко Ірина Іванівна

Викладач спецдисциплін

спеціаліст

11

 

30

Сай Алла Юхимівна                              

 

Викладач спецдисциплін

вища

15 р.

14

2019

31

Чорна Тетяна Анатоліївна

Майстер виробничого навчання,

 викладач спецдисциплін

спеціаліст

20р

14

 

11

2019

32

Єщенко

Наталія Петрівна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

24р

14

2015

33

Машаріпова Тетяна Вікторівна

Майстер виробничого навчання

ІІ категорія

 

11р

14

2018

34

Косяшнікова Наталія

Юріївна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

28р

14

2018

35

Панібудьласка Віра Миколаївна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

24р

14

2015

36

Іванілова Марина

Юріївна

Майстер виробничого навчання

ІІ категорія

 

25р

14

2017

37

Токарєва

 Алла Василівна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

36р

14

2015

38

Грінь Алла Володимирівна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

41р

14

2017

39

Перетятько Лілія Олександрівна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

21р

14

2015

40

Суденкова Тетяна Валентинівна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

37р

14

2018

41

Кодряну Лариса Миколаївна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

30р

14

2019

42

Фундурат Ірина

 Іванівна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

41р

14

2016

43

Герасімова Лілія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання

ІІ категорія

 

23р

14

2017

44

Брага Ольга

 Юріївна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

15р

14

2019

45

Ліповенко  Емма Євгенівна

Майстер виробничого навчання

ІІ категорія

 

20р

14

2017

46

Страхова Антоніна Анатолівна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

23р

14

2019

47

Дронь  Оксана Олегівна

Майстер виробничого навчання

спеціаліст

1р 6м.

11

 

48

Крупій  Лариса Миколаївна

Майстер виробничого навчання

ІІ категорія

 

21р

14

2017

49

Гапонова Ірина Олександрівна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

24р

14

2019

50

Литвинова Інна

Миколаївна

Майстер виробничого навчання

ІІ категорія

 

25

14

2019

51

Серебрякова Віта

Валентинівна

Майстер виробничого навчання

ІІ категорія

 

10

14

2018

52

Гаркуша Лія

 Анатоліївна

Майстер виробничого навчання

ІІ категорія

 

25

14

2018

53

Шуляк Ксенія Миколаївна

Майстер виробничого навчання

спеціаліст

4

12

 

54

Школьна Оксана Володимирівна

Майстер виробничого навчання

І категорія

 

25

14

2015

55

Шевченко Марія  Вікторовна

Майстер виробничого навчання

спеціаліст

4

12

 

56

Харченко Світлана

Георгіївна

Майстер виробничого навчання

ІІ категорія

 

25

14

2015

57

Козловська Ірина Василівна

Вихователь

 

19

11

 

58

Сабодаж Віоріка Миколаївна

Вихователь

 

5

11

 

59

Кушпет Лілія Петрівна

Вихователь

 

 

11

 

60

Квашина Наталія Володимирівна

Бібліотекар

 

32

11

 

61

Вірх Тамара Іванівна

Бібліотекар

 

42

9

 

62

Похілова Олена Миколаївна

Керівник

гуртка

 

27

11

 

63

Тараба Олена Юхимівна

Керівник

гуртка

 

18

12

 

64

Коваленко Леся Петрівна

Керівник

гуртка

спеціаліст

4

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Директор ДПТНЗ «Кам’янський ЦППРК»  Донченко І.Л.

Інформація, що до вакансії у ДПТНЗ «Кам’янський ЦППРК» на 01.11.2019 року

№ п/п Посада Кількість місць
1 Майстер виробничого навчання кулінарного профілю -
2 Майстер виробничого навчання перукарського профілю -

 
Прийом на роботу здійснюється за співбесідою.