Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

 23 листопада класними керівниками було проведено виховні години «85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні», а також знайомство з експозицією «Україна пам’ятає, світ визнає.»

        23 листопада в Кам`янському  ЦППРК було проведено «Урок пам’яті», підготований викладачем історії Малишевою Л.П., яка розповіла про три голодомори на Україні, учні довідались, що основною їх причиною була аграрна політика партійного радянського керівництва. Голод охопив – 21 повіт України, відбулося масове запустіння, продовольча ситуація погіршувалася. Під час голодомору 1921 – 1923рр. померло від 500 тис. до 1 млн осіб.  
             На мультимедійному екрані демонструвалися матеріали про страшні події в історії нашої країни, використовуючи документальний фільм «Білим по-чорному».
         Актив гуртка, досліджуючи події минулого, презентував інформацію про страшні злочини сталінського режиму, спровоковані радянським керівництвом з метою  масового вступу селян до колгоспів. У селах конфісковували продовольчі та посівні фонди; проводилися масові репресії; припинялося постачання товарів; села оточували закони НКВС. Голодомор став для України національною катастрофою. За різними даними, голодною смертю померло від 3,5 до 6 млн осіб - точні цифри вже навряд чи будуть з`ясовані.
           В цей же день бібліотекарями Квашиною Н.В. та Вірх Т.І. в бібліотеках центру було проведено інформаційні години «Забуттю не підлягає». На яких бібліотекарі розповіли про те, що лише наприкінці 1980-х – у 1990-х рр.. з`явилися наукові статті про голодомор, спогади очевидців, публікації в пресі; складено мартиролог жертв голодомору, щороку проводяться дні їх пам`яті.        23 листопада на будівлях центру було приспущено Державний Прапор України з траурною стрічкою. Учні та вихователі прийняли участі в акції «Засвіти свічку!» та вшанували пам’ять жертв голодоморів хвилиною мовчання.
 
 Прес-служба Кам"янського ЦППРК