Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

 Зроби свій вибір на користь здоров’я

З метою формування в учнів дбайливого та усвідомленого ставлення до власного життя і здоров’я  з 06 листопада по 10 листопада 2017 в Кам'янському ЦППРК проходив «Тиждень здоров’я».
Гасло тижня: «Зроби свій вибір на користь здоров’я».
Тиждень розпочався загальноучилищною лінійкою на якій практичний психолог навчального закладу Палабугіна О.А. проінформувала учнів про основні складові здоров’я, після чого провела «Живе опитування». Питання стосувались таких актуальних тем як: здорове харчування, споживання наркотиків, алкоголю, тютюнопаління, хвороби що передаються статевим шляхом та ін. За кожну вірну відповідь, учні отримували винагороду –  цукерку. Також в цей день було презентовано тематичні стіннівки на тему: «Чому ми хворіємо?». 
Впродовж тижня практичний психолог Палабугіна О.А. та соціальний педагог Клюєва Л.Ф. проводили лекції з елементами тренінгу на тему: «Ми є тим – що ми їмо», тренінг «Наркотик – ворог життя». Класні керівники провели з учнями своїх груп виховні години направленні на  профілактику шкідливих звичок в учнівському середовищі. В бібліотеках КЦППРК оформлено виставки-застереження «Бібліотека на варті здоров’я. Здорово бути здоровим».
Завдяки проведенню тижня, учні здобули корисну інформацію, яку зможуть застосувати для збереження свого здоров’я у повсякденному житті. 
*Людина  може  жити  до 100  років.  Ми самі своєю  безладністю,  своїм жахливим  ставленням  до  власного  організму  зменшуємо  цей  нормальний термін до значно меншої цифри. (І. Павлов) 
*Людина своїми звичками приводить в рух сили, які зрештою її й гублять.  (Піфагор) 
*Здоров’я  до  того  переважує  всі  останні  блага  життя,  що  насправді  здоровий жебрак щасливіший від хворого короля. (А. Шопенгауер)
 (А. Шопенгауер)
Прес-служба Кам’янського ЦППРК