Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

       Як правило, батьки замислюються над профорієнтацією дитини поспіхом, десь напередодні закінчення школи. Тож, Міжнародний діловий журнал Community Business Magazine виступив з ініціативою проведення профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу «Місто Професій», який має на меті виправити дану ситуацію і подарувати можливість пізнати світ професій дітям від 2 років. 

       Профтехосвіта Дніпропетровщини завдяки сприянню Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та НМЦ ПТО у Дніпропетровській області  в цьому році вже вдруге приймає участь у цьому Всеукраїнському  соціально-профорієнтаційному проекті. Тим більш що наш регіон – єдиний в Україні, де захід проводиться в трьох містах області: Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі.
Тож 7 жовтня 2017 року юних кам’янчан запросили відвідати незвичайне «Місто професій» і вони отримали можливість поринути у доросле життя та отримати першу «роботу».
       Одним із закладів нашого міста, який з радістю підтримав таку корисну ініціативу та прийняв участь у роботі «Міста Професій» на території міського парку культури та відпочинку, став Кам’янський ЦППРК  на чолі з директором  І.Л. Донченко. Колектив нашого навчального закладу повністю розділяє думку організаторів проекту щодо важливості профорієнтаційних заходів для дітей та молоді які допомагають кожному зорієнтуватися у складному, проте захоплюючому світі професій.
Наш  Центр на своїй локації представив неймовірно цікаві професії, яким навчають в нашому професійно-технічному закладі. Маленькі відвідувачі змогли спробувати себе в ролі продавців, перукарів, візажистів, манікюрників, кравців, кухарів, кондитерів, офіціантів.
      Майстри виробничого навчання Кам’янського ЦППРК разом з учнями підготували та провели цікаві майстер-класи від яких малеча і батьки були у захваті. Це  майстер-класи: «Ліплення вареників (майстер в/н Крупій Л.М.), «Розпис пряників» (майстер в/н Косяшникова Н.Ю.), «Складання серветок» (майстер в/н Брага О.Ю.), «Упаковка подарунків японською технікою «Фурошики»» (майстер в/н Страхова А.А.), «Орігамі з рушників» » (майстер в/н Шуляк К.М.), «Сучасні способи зав’язування шарфів» » (майстри в/н Єщенко Н.П. та Гаркуша Л.А.), «Аква грим з метеликом» » (майстер в/н Літвінова І.М.), «Діамантове сяйво» » (майстер в/н Чорна Т.А.), «Ляльки-мотанки» (майстер в/н Лещьова Л.Ф.), «Сучасна українська коса» » (майстри в/н Грінь А.В. та Суденкова Т.В.). 
      Такий проект надзвичайно важливий, адже він не лише дає змогу підростаючому поколінню ближче ознайомитись з різними професіями, а й краще зрозуміти всю необхідність та важливість правильно обраної справи. Щодо учнів нашого Центру, то після участі у проекті дехто з них замислився над тим, щоб по закінченні нашого навчального закладу продовжити своє  навчання та отримати професію майстра виробничого навчання, бо мета цієї професії – ділитися з іншими своїми знаннями, навичками, досвідом та допомагати юнакам та дівчатам робити перші, але дуже важливі кроки на шляху до професійної майстерності.  

                      Прес-служба Кам’янського ЦППРК