Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

 Кожного року 2 жовтня всі, чиє життя пов’язане з професійно-технічною освітою: хто працював, чи працює, навчався чи навчається в ПТНЗ, відзначають свято, яке звільняє від буденності та допомагає осягнути найголовніше у житті – День працівників профтехосвіти.

В цей день, людям нелегкої, але такої почесної і важливої професії – педагог, які працюють на ниві профтехосвіти, висловлюють щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які вони повсякчас  дарують своїм учням.
2 жовтня 2017 року  директор КЦППРК І.Л. Донченко привітала педагогічних працівників з таким знаменним святом Кам’янського ЦППРК, який дав путівку у життя багатьом своїм випускникам, якими пишається не тільки наше місто та область, а й вся Україна. 
На честь свята на другому поверсі навчального закладу учнями, майстрами та викладачами, які представляли всі кафедри нашого Центру, проводилися дуже цікаві майстер-класи. 
Учасниками творчих колективів КЦППРК разом з керівником гурткової роботи Байдуж О.М. був підготовлений святковий захід «Учитель – то достойний знань вінець», який відбулася у святково прикрашеному холі і супроводжувався цікавими та гарними презентацією (підготувала: методист Каменська А.О.), відео матеріалами та футажами (технічна підтримка заходу: викладачі Давидов М.В., Умеренко О.В.).
Святкова програма розпочалася «Піснею про вчителів» у виконанні учасників вокального гуртка, слова до якої написала учениця нашого Центру першокурсниця Рашевська Ольга (використано мелодію пісні Н.Бучинської «Моя країна»).
На нашому святі були присутніми почесні гості: начальник відділу професійно-технічної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки облдержадміністрації Дудля О.В. та провідний спеціаліст департаменту освіти і науки облдержадміністрації Кузнєцова О.К.
Багато теплих слів та побажань на адресу Кам’янського ЦППРК висловила у своєму виступі Дудля О.В.  
Досягнення та заслуги директора КЦППРК І.Л. Донченко та педагогічних працівників нашого Центру було відзначено грамотами та подяками від імені Департаменту освіти і  науки облдержадміністрації, НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, директора Кам’янського ЦППРК та Дніпропетровської обласної організації ВППП торгівлі, громадського харчування та послуг.
Подарунком для присутніх стали пісні та танці у виконанні учасників вокального та танцювального гуртків та виступ Театру мод (керівник Вірх Т.І.).
Захід пройшов на єдиному подиху. Ми вдячні всім, хто зробив цей день в нашому Центрі дійсно святковим!
Від щирого серця вітаємо педагогів з їх професійним святом та бажаємо творчих успіхів та наснаги!

Прес-служба Кам’янського ЦППРК