Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

 Промайнуло літо і в перший день осені – 1 вересня, ми відзначаємо День знань – початок нового навчального року. Це свято для мільйонів юнаків та дівчат, які сповнені сил і енергії  оволодівати знаннями і здобувати нові  професії.

Цього року День знань в Кам’янському ЦППРК проходив дещо незвично. Свято відбулося в міському Будинку дитячої творчості.
На нашому святі були присутніми почесні гості: заступник директора міського центру зайнятості Орлова О.В., отець Феодосій та бійці – учасники АТО, члени громадської організації «Патріот 2015» Наполов Богдан і Лазарьонок Юрій. Багато теплих побажань висловили наші гості в своїх виступах. Отець Феодосій прочитав проповідь  та провів освячення.
Викладач Малишева Л.П. підготувала та провела на дуже високому рівні урок «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну». Він супроводжувався мультимедійними презентаціями, відеороликами, фотографіями (технічна підтримка – викладач Давидов М.В.). Учні не залишилися байдужими, бо тема інтеграції  України до Європейського Союзу стосується кожного з нас. Тому ми повинні все робити, аби прискорити вхід у європейську співдружність. А це можливо лише за умови, що разом будемо збагачувати Україну, дбати про її авторитет, підвищувати добробут громадян, поділяти і сповідувати європейські цінності.
Ми пишаємось тим, що ми – громадяни України! Тому не тільки на словах, а й власними вчинками робимо все для того, щоб наша країна була єдиною і неділимою, щоб на нашій землі настав мир!
Пам’ять тих, хто загинув за незалежність нашої країни, присутні вшанували хвилиною мовчання.
Протягом всього свята присутніх радували своїми виступами учасниці вокального гуртка Слюсар Вікторія та Явтушенко Іванна виконали пісні «Свято» та «Рідна земля» за підтримки учасниць танцювального гуртка (керівник Байдуж О.М.). 
Після виконання нашими дівчатами з танцювального гуртка танку «Україна-вишиванка» відбулося дуже хвилююче дійство – з  привітанням до учнів звернулася Україна-мати (викладач Руденко О.П.) і розпочався флешмоб «Оберіг». 
Неможливо передати словами почуттів, які виникли, коли козаки  у супроводі України-матері та дівчат з танцювального колективу винесли великий вінок з квітів, верби, колосків та калини з жовтими та блакитними стрічками і ці стрічки, немовби промінчики сонця, поєднали учнів першого курсу, які влилися до дружної родини Кам’янського ЦППРК, з старшокурсниками та педагогічними працівниками. Обряд супроводжувався піснею «Оберіг» у виконанні  Слюсар Вікторії , Явтушенко Іванни, Похил Дар’ї та керівника гуртка Байдуж О.М..
Право зачитати наказ-заповідь від імені старшокурсників було надано голові учнівського самоврядування Центру Мельник Софії. Від імені першокурсників  прийняв цей наказ та пообіцяв добре навчатися і з гідністю нести звання учнів Кам’янського ЦППРК Башта Владислав. 
Заступники директора Хурда М.С. та Каменська В.Д. вручила грамоти кращим учням, які сумлінно працювали під час літньої виробничої практики. Вони висловили багато теплих слів на адресу учнів та побажали всім успіхів у новому навчальному році.
Бурхливими оплесками зустрічали присутні в залі лауреатів конкурсів міських, обласних, всеукраїнських «Золота голка», «Паралелі часу» - Театр мод (керівник Вірх Т.І.).
Закінчилося наше свято першим дзвоником право надати який отримали першокурсники Іванова Анна та Башта Владислав.
Висловлюємо щиру подяку всім тим, хто приймав участь в підготовці та проведенні свята.
Дорогі наші учні та педагогічні працівники! Попереду вас чекає багато буднів. Тож нехай кожен з цих буднів стане для вас справжнім святом. І кожен наступний день буде Днем знань. 
Бажаємо вам успіхів у новому навчальному році!

Прес-служба "Кам’янського ЦППРК",
Зав. бібліотекою Квашина Н.В.